Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak 3 bezpieczników


STO_PROCENT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewną zagwozdkę mianowicie dziś chciałem wziąć sie za podświetlenie zapalniczki więc postanowiłem zacząć od sprawdzenia bezpieczników

zdejmuje plastik i widze że jest tam sporo pustych miejsc na bezpieczniki( nie mam ma myśli rezerwy po stronie prawej) wiem że musi być kilka wolnych miejsc ponieważ auto nie jest wyposażone we wszystkie możliwe dodatki (np tempomat szyberdach telefon wycieraczka szyby tylnej itd)

sprawdziłem na forum opis bezpieczników i niepokoi mnie brak bezpieczników

16 - sterownik urządzenia Abs (Abs jest)

29 - sterowanie silnikiem (silnik też jest :>)

42 - dmuchawa powietrza wtórnego ( auto z klimą)

wiem żę włożenienie nowych to nie problem ale czy nie spapram niczego jak je tam wepnę?

najciekawszy z mojego punktu widzenia to ten 29

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz w tych miejscach co brakuje Ci tych bezpieczników o których piszesz w ogóle blaszki w gniazdach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie mianowicie coś mi pyka pod deską rozdzielczą wielokrotnie po przekręceniu kluczyka w pozycję trzecią charakterystyczne pyk pyk pyk kilka razy i przestaje. Potem mogę odpalić dzieje się tak sporadycznie. Nie mam pojęcia co to jest jakiś przekaźnik? Może to wina któregoś z bezpieczników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej przekażnik bezpiecznik by sie przepalił i tyle

Tylko dlaczego raz pyka a raz nie? Nie miałem tego problemu już od 3 msc jak powyjmowałem bezpieczniki i powkładałem je z powrotem może to mieć jakiś związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie aby to miało z tym jakis związek z reguły to przekażnik robi takie pykanie w postaci zalącz /wyłacz .Zdemontuj osłone pod kierownicą i zobacz , przysłuchaj sie czy to nie jakis przekażnik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...