Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Prośba o zrobienie VT.


KrzyHo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę osoby zajmujące się VT, aby dopasowały te felgi i brewki do zdjęć tego samochodu.

Mam takie auto i zastanawiam się nad felgami i brewkami, ale nie wiem jakie założyć.

b2b38abcc617c6ec.jpg

ef94504f808007d0.jpg

3d86c57fde1041ba.jpg

504f0d9e531c073c.jpg

caa4e6b29440a539.jpg

e0e7d4a0d4b551c6.jpg

e38f99f4622cfe53.jpg

Jeśli temat jest w złym dziale to proszę o przeniesienie. Nie wiedziałem gdzie go założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego brewki to ja bym sobie na Twoim miejscu darował :thumbdown: Paskudztwo :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za bardzo brewek nie chcę, ale mamie sie spodobały i teraz po kupnie auta kilka razy mi mówiła, kiedy brewki założę. Na tym samochodzie przyznam mi się spodobały

ba237bb93eeb92cf.jpg

ale nie wiem jak na srebrnym wyglądają. Narazie bym chciał tylko felgi u siebie zmienić. Te zdjęcia to nie są mojego auta tylko podobnego, moje autko już niedługo będzie miało sesyjkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za bardzo brewek nie chcę, ale mamie sie spodobały i teraz po kupnie auta kilka razy mi mówiła, kiedy brewki założę. Na tym samochodzie przyznam mi się spodobały

ba237bb93eeb92cf.jpg

ale nie wiem jak na srebrnym wyglądają. Narazie bym chciał tylko felgi u siebie zmienić. Te zdjęcia to nie są mojego auta tylko podobnego, moje autko już niedługo będzie miało sesyjkę.

Mi się brewki akurat podobają a smochód jest Twój czy mamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest wspólne. Narazie ja nim jeżdżę, ale często będę musiał się nim dzielić. Dlatego muszę się liczyć z jej zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brewkami, auto bedzie wygladac jak przycpane.. :kox:

A felgi to Twoja inwencja czy mamy..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi to moja inwencja. Chciałem takie jak ta felga z pierwszego zdjęcia. Albo coś podobnego.

Propozycje felg mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzyHo

Widze że masz auto po II liftingu wiec naprawdę szkoda lamp paskudzić brewkami .

Masz ładne lampy na ktore slini sie dużo osób i nie ma sensu :thumbdown:

Do do felg musisz sie określić jaki rozmiar chcesz . Te z pierwszej foty nie występowały raczej w rozmiarze - 16 ..tylko większe . No chyba że repliki ..made in makaronia .

3 od dołu sa w 16 i ostatnie tez .

Jaki masz kolor auta ? Srebrny ?[br]Dopisany: Marzec 07, 2008, 12:27:20 _________________________________________________Jak mama chce wydać na brewki + malowanie to pokaż jej Grill od S4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi chcę takie jak z 3 fotki od dołu. I są w rozmiarach 16' i 17'.

Chciałbym 17, ale chyba trochę za wysoko będzie stał i pogorszy się komfort jazdy po naszych pięknych drogach, dlatego chcę założyć 16.

Auto jest srebrne.

Grill też mi się podoba, ale to może w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...