Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kable odpowiadające za otwarcie/zamknięcie samochodu


DiAMOND

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT

U mnie jest tak jeśli podłączam z centralki:

z biało-czarny do niebiesko-czerwony i biały do szaro-białego - wtedy zamyka z pilota

z biało-czarny do szaro biały i biały do niebiesko-czerwony - wtedy otwiera z pilota

I to jest dziwne :/ bo chce żeby pilotem otwierało/zamykało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko po co tam szukasz kabli do podłaczenia centrali w drzwiach skoro bliżej jest z kostkek przy pedałach po lewej stronie słupka .Schemat i sposób podłączenia centralki też jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, w prawym słupku u dołu jest dostęp do wszystkich potrzebnych przewodów ,czyli :

1.zasilanie +

2.masa

3.otwieranie

4.zamykanie

szczegóły poniżej... w razie problemów pytaj.

Może się komuś przyda /jak potwierdzę inne pewne inf.wstawię fotkę/

sterownik centralnego 98r. podłączenie W/G SCHEMATU STEROWANIE MASAMI, PRZEWODY ŁĄCZYMY RÓWNOLEGLE

kierunki (złącze nr 8) - czarno-biały

- czarno-zielony

Uwaga! jeśli ze sterownika wychodzą dwa przewody do kierunków, to podłączamy je oba a jeśli jeden trzeba rozdzielić je za pomocą diod prostowniczych

sam3724kostkakierunkipo.th.jpg

Zamykanie i otwieranie (złącze nr?) Uwaga! kolory kostek mogą być inne,zwróć uwagę na umiejscowienie i kolory przewodów.

zamykanie - czerwono-brązowy przechodzi w brązowo-szary

otwieranie - szaro-biały

sam3726zamykotwierpop.th.jpg

domykanie szyb - Przewód od domykania szyb podłączamy pod przewód od zamykania czerwono-brązowy przechodzi w brązowo-szary działa tak samo jak z kluczyka, czyli jak przytrzymamy przycisk od domykania to szyby się domkną Uwaga! przewód ten może także zamykać drzwi z domykaniem szyb

sam3726zamykszyb.th.jpg

czujniki drzwi - brązowo - zółty (kierowca) brązowo- biały (pasażer)

Otwieranie bagaznika - kabelek bialo/czarny

Uwaga! przewodów szukać także w lewym słupku

Zrobione działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, w prawym słupku u dołu jest dostęp do wszystkich potrzebnych przewodów ,czyli :

1.zasilanie +

2.masa

3.otwieranie

4.zamykanie

szczegóły poniżej... w razie problemów pytaj.

Może się komuś przyda /jak potwierdzę inne pewne inf.wstawię fotkę/

sterownik centralnego 98r. podłączenie W/G SCHEMATU STEROWANIE MASAMI, PRZEWODY ŁĄCZYMY RÓWNOLEGLE

kierunki (złącze nr 8) - czarno-biały

- czarno-zielony

Uwaga! jeśli ze sterownika wychodzą dwa przewody do kierunków, to podłączamy je oba a jeśli jeden trzeba rozdzielić je za pomocą diod prostowniczych

sam3724kostkakierunkipo.th.jpg

Zamykanie i otwieranie (złącze nr?) Uwaga! kolory kostek mogą być inne,zwróć uwagę na umiejscowienie i kolory przewodów.

zamykanie - czerwono-brązowy przechodzi w brązowo-szary

otwieranie - szaro-biały

sam3726zamykotwierpop.th.jpg

domykanie szyb - Przewód od domykania szyb podłączamy pod przewód od zamykania czerwono-brązowy przechodzi w brązowo-szary działa tak samo jak z kluczyka, czyli jak przytrzymamy przycisk od domykania to szyby się domkną Uwaga! przewód ten może także zamykać drzwi z domykaniem szyb

sam3726zamykszyb.th.jpg

czujniki drzwi - brązowo - zółty (kierowca) brązowo- biały (pasażer)

Otwieranie bagaznika - kabelek bialo/czarny

Uwaga! przewodów szukać także w lewym słupku

Zrobione działa.

Dotyczy kostki Zamykanie i otwieranie nie wiem która to kostka czy pierwsza z lewej od góry w skrzynce kostek mam kolor brązowy i środek różowy, to chyba ta kostka?

zamykanie - czerwono-brązowy przechodzi w brązowo-szary ja mam kolor z centralki biało i biało-czarny i nie wiem w które kolory mam wpiąć w kostce oraz otwieranie - szaro-biały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...