Treść opublikowana przez wraga
-
BRD bardzo częste wypalanie DPF!!!
Witam. Nie wiem czy to ważne ale ja walczyłem z tym tematem dwa miesiące i miałem takie same objawy . Czyściłem dpf-a co 300 km. Mechanik za mechanikiem bez skutku aż trafiłem na kompetentnego. Przyczyną był zły wymieniony wałek rozrządu.Silniki z dpf-em mają inne walki rozrządu.
-
krańcówki klapy
o ile pamiętam to jest w zamku
-
Dmuchawa pracuje tylko na 4 biegu
kolego alest zabezpieczenie termiczne jak sama nazwa mówi służy do zabezpieczenia przed osiagnięciem granicznej temperatury i słuzy jako zabezpieczenie a nie jako do zwiększenia oporu w obwodzie. Rezystor opornica dmuchawy audi A4 (2516674291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Dmuchawa pracuje tylko na 4 biegu
Dokładnie wina leży po opornicy.Czwarty bieg jest biegiem nominalnym a reszta po rezystorach.
-
Przekaznik 219
obstawiamłbym za brakiem poprawnego styku
-
Centralny zamek nie działa, pompka centralnego dobra
Pierwszą rzeczą to bym sprawdził bezpiecznik od centralnego. A potem dalej szukał przyczyny.
-
Słaby alternator ?
Pierwszą rzeczą jaką bym sprawdził to szczotki w alternatorze.
-
Nie działa migacz
To ze cyka Ci dwa razy szybciej to oznaka ze spalona jest jedna z żarówek . A powód może być taki że styk jest słaby w oprawce skoro twierdzisz ze napięcie dochodzi.
-
Za co odpowiada przekaźnik 214?
po wyjęciu przekaźnika nie powinno być napięcia na świecach
-
Diagnoza układu klimatyzacji
http://forum.vw-passat.pl/threads/1046-Klimatyzacja-climatronic
-
Za co odpowiada przekaźnik 214?
aby sprawdzić świece to trzeba zdjąć listwe łaczącą wszystkie świece mierząc oporność ich omomierzem do masy wartości nie znam a jak będzie wsazywało zero lub nic to oznaka ze jest wypalona. Najpewniejszą metodą to jest wykręcenie i podłączenie do aku wtedy masz pewność 100% czy grzeje.
-
Problem z pilotem
powodem złego działania może być tak zwany zimny lut i aby jego zlikwidować to trzeba pobawić się lutownicą i poprawić złącza .
-
Za co odpowiada przekaźnik 214?
to sprawdź czy to czasem nie jest od świec zarowych znalazłem w google po hasłem ,,Numeryczny opis przekaźników Vag "
-
Za co odpowiada przekaźnik 214?
nie jestem pewny ale to moze być przekaźnik wydechu
-
Brak oświetlenia kabiny wnętrza w B5
kolego nieszczelność moze być w całym układzie ale myślę że jak poczytasz na forum to są pewne pradopodobne miejsca najczęściej przypadające.
-
[ALL B5] Nie mogę skasować INS1
raczej nie powinna. Zrób moze reset kompa odłącz aku i ponownie wykonaj procedurę.
-
problem z komunikacją
na win 7 64 bit działa ale nie wszystkie wersje, ja posiadam takowy system. Ale jeśli ktoś posiada taki to najlepiej jest zainstalować virtualbox bądź też VMware Workstation są to wirualne maszyny na których instalujemy np. windows XP i wszystko śmiga.Sprawdzone 100 procent.
-
[ALL B5] Nie mogę skasować INS1
widocznie procedura wprowadzania jest zła to znaczy kolejność wykonywania działań?
-
[ALL B5] Nie mogę skasować INS1
pytanie tylko czy masz pełna wersje vaga?
-
Brak oświetlenia kabiny wnętrza w B5
co do oświetlenie to może być prosta sprawa jak przepalony bezpiecznik a to ze dłuzej pracuje pompka to raczej oznaka nieszczelności układu.
-
[B5 1Z] Pomysł na zasilenie czegoś
moze domykanie szyb
-
[ALL B5] Jak sprawdzić działanie pokrętła od grzanych siedzeń
zdejmnij kostke sprawdź czy dochodzi napięcie na kazdy bieg (ewentualnie może być tak ze dołącza się następny a nie przełącza) a potem omomierzem beznapieciowo sprawdź oporność mat. jeśli w którejś okarze się ze jest równa zeru to oznacza przerwę w obwodzie i brak grzania.
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie
skoro nie mozesz wykasować błedu to podaj chociaż o jaki błąd chodzi.
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie
spróbuj na początek wykasowac błąd i wtedy zobacz czy sie pojawi ponownie bo to tylko chwilowy mógłbyć błąd.
-
[B5 ADR] Dorobienie klucza z immo - TYLKO w ASO???
ważne jest też gdzie masz zapisany kod bo moze być w liczniku bądź też w puszce.Ja odczytywałem u siebie z puszki a kabel kupiłem z Chin za 70zł z przesyłka.