Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawy temat odnosnie cofania licznikow w autach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na jakiekolwiek efekty musimy jeszcze długo poczekać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

do szwajcari jeszcze nam trochę brakuje

Opublikowano

Ja bym wprowadził obowoązek wpisywani przebiegu przy przeglądzie technicznym. Nic nie kosztuke a skuteczne raczej powinno być.

Opublikowano

Ja bym wprowadził obowoązek wpisywani przebiegu przy przeglądzie technicznym. Nic nie kosztuke a skuteczne raczej powinno być.

super pomysł :good:

Opublikowano
  • Autor

tak jest wlasnie w szwajcari tam jak wejdziesz na strone rzadowa cos jak nasz wydzial komunikacji wpiszesz vin auta to pokazany jest przebieg auta przy kazdym przegladzie

Opublikowano

No fajnie ale w polsce to nie wyda bo jak ktoś jest właścicielem auta np. 5 lat to za każdym corocznym przeglądem może cofać licznik i wykazywać że auto stało w garażu i zrobił przez ten rok tylko 3tys km np. a diagnosta tyle wpisze bo jak może go sprawdzić.

Po 5 latach wychodzi ze auto kupione z przebiegiem 150tys ma 165tys a naprawdę będzie miało grubo ponad 200tys.

Powiem wam że na polaka to jeszcze sposobu nie znaleźli :kox::polew:

Opublikowano

No fajnie ale w polsce to nie wyda bo jak ktoś jest właścicielem auta np. 5 lat to za każdym corocznym przeglądem może cofać licznik i wykazywać że auto stało w garażu i zrobił przez ten rok tylko 3tys km np. a diagnosta tyle wpisze bo jak może go sprawdzić.

Po 5 latach wychodzi ze auto kupione z przebiegiem 150tys ma 165tys a naprawdę będzie miało grubo ponad 200tys.

Powiem wam że na polaka to jeszcze sposobu nie znaleźli :kox::polew:

Wątpię, że komuś by sie chciało tak pamiętać o tym przed przeglądem i corocznie jechac do kogoś i za to dodatkowo płacić.

Prędzej podejrzewam, że korupcja na stacji diagnostycznej by wzrosła drastycznie.

Trzeba by jeszcze dac uprawnienia policji do kontroli przebiegu, żeby ludzie co maja znajomosci na stacji nie prosili o wpisanie kazdego roku po 3kkm a w chwili sporzedaży po kilku latach cofali do porządanego wyniku.

Opublikowano

Powiem szczerze to miałem sam znajomość ale teraz to już na nic bo na stacj założyli kamery i żaden diagnosta sięnie podłoży bo łapówka 50zł to żaden przelicznik do kosztów uzyskania prawa być diagnostą. Uprawnienia teraz na osobówkę to kosztują jak się nie mylę to coś koło 6 tysia.

Opublikowano

Powiem szczerze to miałem sam znajomość ale teraz to już na nic bo na stacj założyli kamery i żaden diagnosta sięnie podłoży bo łapówka 50zł to żaden przelicznik do kosztów uzyskania prawa być diagnostą. Uprawnienia teraz na osobówkę to kosztują jak się nie mylę to coś koło 6 tysia.

A myślisz, że kamery widzą jaki przebieg jest na liczniku a jaki wpisuje diagnosta w dowód?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.