Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nowy katalizator


danu44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Koledzy mam serdeczna prosbe.

Czy moglibyscie rzucic okiem na moj nowy katalizator.

Wymienilam go pare dni temu. Nie bylam przy wymianie auto odebralam juz gotowe.

Dopiero dzisiaj bedac na wymianie oleju pochwalilam sie do mechanika ze mam nowy kat.

On rzucil na to okiem i powiedzial. Wie pani co jak dla mnie to jest podrobka i fuszerka.

Puszka moze i jest originalna ale te rurki to sobie ktos dospawal do tej puszki.

Napewno nie jest to kompletny original. Taka opinie wyrazil mechanik.

Wiec chcialabym Was spytac co o tym sadzicie. Zaplacilam duzo kasy za originalny (oczywiscie krajowy) katalizator i nie chcialabym zeby ktos moim kosztem nabijal sobie kase.

Podam pare linkow do allegro gdzie jest ten katalizator sprzedawany. Oczywiscie to na wzor.

Oraz zdjecia z mojego Audi. Robione komorka, wiec sorry.

http://allegro.pl/kat-katalizator-audi-a4-vw-passat-b5-1-9tdi-i1903568655.html

http://allegro.pl/katalizator-audi-a4-vw-passat-1-9-diesel-w-wa-now-i1892436855.html

http://allegro.pl/katalizator-audi-vw-passat-a4-a6-b5-1-9tdi-kat-i1923556460.html

http://allegro.pl/katalizator-audi-a4-a6-vw-passat-suberb-1-9-tdi-i1903331782.html

Zdj_cie033_Small.jpg

Zdj_cie032_Small.jpg

Zdj_cie031_Small.jpg

Zdj_cie030_Small.jpg

Zdj_cie029_Small.jpg

Zdj_cie026_Small.jpg

A to moj stary katalizator.

A tak w powiekszeniu wyglada original...

2_f.jpg

Jeszcze raz prosze o pomoc i wypowiedzi.

Serdecznie dziekuje Dana :)

ps do moda, jesli cos zle zrobilam w tym poscie to sorry... :hi: Ale mam nerwy i dreszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Katalizator jest jak najbardziej do Twego auta, jednak z oryginałem nie ma nic wspólnego. Natomiast ten mechanik ciekawe czy swoją robotę dobrze zrobił? Teraz narodziła się nowa świecka tradycja, gdzie nie pojedziesz to pierwsze pytanie kto panu robił? W każdym razie nie martw się wszystko będzie dobrze, lej dobre paliwo o do przodu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo zawsze leje dobre to podstawa...

To ze katalizator (puszka) jest do mojego auta to sie domyslam... ale co za diabelskie rurki sa tam dospawane... zobacz na zdjecie originalu, calkiem cos innego.

Zadzwonilam do tych co to montowali o co z tym chodzi, to mi powiedzieli ze firma produkujaca katalizatory wprowadzila nowy wzor.... :polew: usmiac sie mozna.

Podzwonilam do innych ludzi na allegro i spytalam o ten katalizator czy maja taki jak na zdjeciu i czy ktos zmienil wzor... wiec powiedzieli ze pierwsze slysza. No i teraz juz sama nie wiem.

Wiem ze to powinno dzialac, ale zaplacilam za ori a nie za podrobke...

To tak jakby kupic Audi full wypas zaplacic za to a przy odbiorze okazuje sie ze masz wersje podstawowa. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten katalizator wygląda normalnie, nic podejrzanego nie widać :mysli: oryginalny on oczywiście nie jest, to jakiś rzemieślniczy wyrób dopasowany do plecionki i flansz oryginalnego kształtu, rurki trochę się różnią bo widocznie u producenta jest taki, proces technologiczny, ważne że pasuje na swoje miejsce. Jeżeli nie przepłaciłaś specjalnie za ten katalizator względem cen z allegro to wszystko jest w porządku, katalizator ma działać, a nie ładnie wyglądać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na łączniku elastycznym (plecionce) jest wybite logo Audi? Jeśli nie to plecionka podróba i długo Ci nie posłuży. Na samej puszce jest symbol WV Audi? Całość to nie jest oryginał co widać na pierwszy rzut oka (nie zbyt ładnie pospawane) tylko ciekawi mnie czy plecionka i sam kat są oryginalne. Jak są oryginalne to bym się nie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na łączniku elastycznym (plecionce) jest wybite logo Audi? Jeśli nie to plecionka podróba i długo Ci nie posłuży. Na samej puszce jest symbol WV Audi? Całość to nie jest oryginał co widać na pierwszy rzut oka (nie zbyt ładnie pospawane) tylko ciekawi mnie czy plecionka i sam kat są oryginalne. Jak są oryginalne to bym się nie przejmował.

No cos Ty, to nie sa originaly. Kosztowalo 400 zl a original w ASO ponad 2 tys.

Jest to polski zamiennik tzw. dedykowany do A4 B5

Ale akurat w tym przypadku to mnie nacieli. Nie sprzedali mi calego originalnego zamienika tylko poskladali z dwoch czesci. Puszka + plecionka i dospawali we wlasnym zakresie rurki laczace. Czysty zarobek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...