Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Błąd 16825 - po demotażu dolotu i przepustnicy


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

bład zaczal pojawiac sie sporadycznie, po tym jak rozebrałem cały dolot przepustnice, zeby wymienic przewód odmy, wyczyscilem wszystko , zalozylem lata, stare błedy poszły w niepamiec, vaguje sobie auto tak od niechcenia, kontrolka MIL nie siwecila

a tu bład sporadyczny :

16825- 16825 P0441 System kontroli emisji wydechu (EVAP) – niewłaściwy przepływ odpowietrzania - sporadyczny

nigdy wczesniej go nie bylo, zaczal sie pojawiac jak mówilem po rozebraniu i zlozeniu powyszego, zadarza sie ze pojezdze tydzien i błedu nie ma, jak sie pojawi to kasuje i nie ma, za tydzien vaguje auto i jest, zadnych nie pokojacych objaw nie ma, kontrolka checka tez nie zapala

pytanie

co moglem skopac podczas ww naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie i recznie i vagiem, tu chodzi o odpowietrzanie oparów czyli zaworek wegla aktywnego, tam do przepustnicy idzie jeden wezyk, pozawijany, jest troche sparciały ale szczelny, koszt w aso 60 zł chyba a nie mam czasu jechac 100 km do aso narazie, od tego wezyka idzie jakby plastykowy przewód wzdłóz grodzi i dochodzi do zaworka wegla, musze to chyba rozebrac i sprawdzic ten wezyk plastikowy, zaworek musze chyba tez sprawdzic.[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 11:03_________________________________________________powiedzcie mi czy zatkany filtr wegla na co wskazuje blad ma wplyw na wskazania poziomu paliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...