Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Widzę że ostatnio coś nerwowo jest na forum. :naughty:

Opublikowano

dystans Panowie , tylko dystans pomaga przeżyć :decayed:

Robert , ile Ty masz kucy?

Opublikowano

Odpisałem Wąskiemu na priv i mam nadzieje,że wie o co mi chodziło...

Opublikowano
  • Autor

dystans Panowie , tylko dystans pomaga przeżyć :decayed:

Robert , ile Ty masz kucy?

gdzie :polew: :polew: na wsi ma dwa :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:45_________________________________________________A dlaczego pytasz kolego :mysli:

Opublikowano

dystans Panowie , tylko dystans pomaga przeżyć :decayed:

Robert , ile Ty masz kucy?

gdzie :polew: :polew: na wsi ma dwa :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:45_________________________________________________A dlaczego pytasz kolego :mysli:

bo coś za łatwo Cię wyprzedzam :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dystans Panowie , tylko dystans pomaga przeżyć :decayed:

Robert , ile Ty masz kucy?

gdzie :polew: :polew: na wsi ma dwa :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:45_________________________________________________A dlaczego pytasz kolego :mysli:

bo coś za łatwo Cię wyprzedzam :gwizdanie: :decayed:

:naughty: Q ale wyrezam sobie :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:57_________________________________________________a poważnie.

Opublikowano

ale ze 180PS masz?

Opublikowano
  • Autor

ale ze 180PS masz?

130 AVF :)

Opublikowano

ale ze 180PS masz?

130 AVF :)

taaaaaaa :evil: fastuning? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale ze 180PS masz?

130 AVF :)

taaaaaaa :evil: fastuning? :gwizdanie:

Pomyliłeś osoby kolego :naughty: to ten DUŻY

Opublikowano

v-tech? czyli ostra kur... od dołu a później nudy? a później T do wymiany? :naughty:

i wykres pod klienta? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

v-tech? czyli ostra kur... od dołu a później nudy? a później T do wymiany? :naughty:

i wykres pod klienta? :naughty:

Nie nie.Ja juz tam raz byłem i po pięciu minutach Smutny Pan wręczył mi kluczyki :naughty:

Opublikowano

ja wiem gdzie Wąski rezał ale nie powiem :kox:

Opublikowano

v-tech? czyli ostra kur... od dołu a później nudy? a później T do wymiany? :naughty:

i wykres pod klienta? :naughty:

Nie nie.Ja juz tam raz byłem i po pięciu minutach Smutny Pan wręczył mi kluczyki :naughty:

no właśnie , turbo padło - mówiłeś :decayed:

Poziek ma takie samo zdanie na temat tego tjunera :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak owszem padło :naughty: ale wcześniej robiłem tam trzy samochody i było OK.ale z dobrego polecenia kolegi RK :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

prze zajeb..... avancik! :good: :cool1:i nie sluchaj.... brak relingow ja bardzo wyroznia i dodaje uroku! naprawde zajeb... :evil:

Opublikowano

a mi jednak jakos brakuje tam relingow, takie jakies lyse auto sie robi ;)

Czarne bylyby :kox:

Opublikowano
  • Autor

prze zajeb..... avancik! :good: :cool1:i nie sluchaj.... brak relingow ja bardzo wyroznia i dodaje uroku! naprawde zajeb... :evil:

Dziękuję kolego [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 12:20_________________________________________________

a mi jednak jakos brakuje tam relingow, takie jakies lyse auto sie robi ;)

Czarne bylyby :kox:

i dlatego jest inna

Opublikowano

ale macie z tymi relingami, jest git , majonez , a kolor malina

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.