Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fele bardzo ładne :wink4: hdr również :decayed:

Opublikowano

ładnie :cool1: przód będzie czarny w przyszłości czy chrom zostaje? :mysli:

właśnie nad tym myślę :mysli:

ja bym malnął, i jeszcze listwę z tyłu też czarną zrobić :naughty: dla mnie ten kolor nadwozia + czarne wykończenia jest megamasakra :notworthy:

Opublikowano

Pięknie wyszło :good:

Opublikowano
  • Autor

Pięknie wyszło :good:

:hi:

ładnie :cool1: przód będzie czarny w przyszłości czy chrom zostaje? :mysli:

właśnie nad tym myślę :mysli:

ja bym malnął, i jeszcze listwę z tyłu też czarną zrobić :naughty: dla mnie ten kolor nadwozia + czarne wykończenia jest megamasakra :notworthy:

poczekam na dach i wtedy zdecyduję

Opublikowano

naprawde fajna sztuka pozdrawiam i brak relingów ma w sobie to coś :good:

ps mam pytanie czy s4 ma taką samą szerokość nadwozia co zwykłe a4 bo chciałbym kupic zderzaki od s4 i nie wiem czy bedą idealnie pasowac???

Opublikowano

Bardzo ładny i zadbany pojazd mechaniczny :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

naprawde fajna sztuka pozdrawiam i brak relingów ma w sobie to coś :good:

ps mam pytanie czy s4 ma taką samą szerokość nadwozia co zwykłe a4 bo chciałbym kupic zderzaki od s4 i nie wiem czy bedą idealnie pasowac???

Szerokość ta sama. :)
Opublikowano
  • Autor

naprawde fajna sztuka pozdrawiam i brak relingów ma w sobie to coś :good:

ps mam pytanie czy s4 ma taką samą szerokość nadwozia co zwykłe a4 bo chciałbym kupic zderzaki od s4 i nie wiem czy bedą idealnie pasowac???

S4 to samo -jest kilka wątków z opisem na ten temat [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 10:30_________________________________________________

Bardzo ładny i zadbany pojazd mechaniczny :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

To dla mnie zaszczyt przeczytać takie słowa od TATY :hi::wink4:

Opublikowano

pasuje plug & play zderzak od s4 tylko w moim przypadku musze jeszcze nadkola wymienić bo sa krotsze :gwizdanie:

Opublikowano

nice:)

widzie juz ten dach i lusterka czarny mat :)

mmm

Opublikowano
  • Autor

to się staraj

nice:)

widzie juz ten dach i lusterka czarny mat :)

mmm

Opublikowano

Ten kolor i czerń to idealne połączenie :good:

Czarne fele, dach i lusterka w węglu bym dał i jest orgazm bez trzymanki :kox:

Opublikowano

pasuje plug & play zderzak od s4 tylko w moim przypadku musze jeszcze nadkola wymienić bo sa krotsze :gwizdanie:

Dzo-Dzo one nie są krótsze tylko przypuszczam że nie dochodzi Ci zderzak do końca przez cooler! Ja mam od esy zderzak i mam małe szparki między nadkolami a zderzakiem.

Opublikowano

wrzuce foty ale wszystko spasowalo super

Opublikowano
  • Autor

wrzuce foty ale wszystko spasowalo super

no ale nie tutaj :cool1:

no chyba ze za małą opłatą :naughty:

Opublikowano

Te felgi super :kox::slina:

Opublikowano
  • Autor

Te felgi super :kox::slina:

no nie takie jak Twoje :naughty: za to są inne
Opublikowano

felunek na żywo całkiem całkiem - choć wiadomo, w tym rozm. szału nie będzie

ciekaw jestem dachu :naughty:

Opublikowano

Nowy zimowy felunek grozny :kox: :kox: :kox:

Waski - idz w szfarc pakiet i pomaluj przednie kratki, bedzie mega mada faka koks :kox:

Opublikowano

Nowy zimowy felunek grozny :kox: :kox: :kox:

Waski - idz w szfarc pakiet i pomaluj przednie kratki, bedzie mega mada faka koks :kox:

no fakt - trzeba pamiętać, że to kpl. zimowy - a w tym wydaniu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.