Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile taka dokładka :mysli: lusterka i dokładka pasują ładnie do dachu :kox: :kox:

Opublikowano

ile taka dokładka :mysli:

170 + wysyłka na allegro - sam się nad nią zastanawiałem, ale odpuszczam bo nigdzie w Bydgoszczy nie podjadę (a tym bardziej na uczelnię :/)

Opublikowano

ile taka dokładka :mysli:

170 + wysyłka na allegro - sam się nad nią zastanawiałem, ale odpuszczam bo nigdzie w Bydgoszczy nie podjadę (a tym bardziej na uczelnię :/)

no właśnie już mam nisko i nie wiem czy nie było by za bardzo :mysli:

ma ktoś taką na czarnym b6?

Opublikowano

ile taka dokładka :mysli:

170 + wysyłka na allegro - sam się nad nią zastanawiałem, ale odpuszczam bo nigdzie w Bydgoszczy nie podjadę (a tym bardziej na uczelnię :/)

no właśnie już mam nisko i nie wiem czy nie było by za bardzo :mysli:

ma ktoś taką na czarnym b6?

zginie :gwizdanie:

Opublikowano

No ten macik na dachu robi robotę... :kox:

Opublikowano

no i jeszcze zapomniales ze od wczoraj masz nowy zapach new car :)

zacna furka...

Opublikowano
  • Autor

super wygląda :good: lusterka nowe, oklejane czy malowane?

malowanie 50 zł [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 09:03_________________________________________________

Najładniejszy avant B6 w klubie :good: To auto wyróżnia się z tłumu jest zrobione ze smakiem :cool1: Szacunek.

:notworthy: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 09:04_________________________________________________

ile taka dokładka :mysli: lusterka i dokładka pasują ładnie do dachu :kox: :kox:

190 z przesyłką [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 09:04_________________________________________________

No ten macik na dachu robi robotę... :kox:

:wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 09:05_________________________________________________

ile taka dokładka :mysli:

170 + wysyłka na allegro - sam się nad nią zastanawiałem, ale odpuszczam bo nigdzie w Bydgoszczy nie podjadę (a tym bardziej na uczelnię :/)

no właśnie już mam nisko i nie wiem czy nie było by za bardzo :mysli:

ma ktoś taką na czarnym b6?

ma Miron wie kto [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 09:05_________________________________________________

no i jeszcze zapomniales ze od wczoraj masz nowy zapach new car :)

zacna furka...

szlak trafi

Opublikowano

Najładniejszy avant B6 w klubie :good: To auto wyróżnia się z tłumu jest zrobione ze smakiem :cool1: Szacunek.

potwierdzam :notworthy:

A dach i lusterka pieknie wyglądają - dokładka też robi robote :good:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 10:15_________________________________________________

ma ktoś taką na czarnym b6?

Czester z SG :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 10:18_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/dokladka_zderzakasplitter_od_cupry_r_ciekawie_wyglada-t71652.150.html

Opublikowano
  • Autor

czela mnie jeszcze grill i kratka ,tylko się cały czas zastanawiam jak to będzie wyglądało :gwizdanie:

Opublikowano

czela mnie jeszcze grill i kratka ,tylko się cały czas zastanawiam jak to będzie wyglądało :gwizdanie:

zdecydowanie bardziej będzie pasowało do całości furki niż jest teraz

Opublikowano

czela mnie jeszcze grill i kratka ,tylko się cały czas zastanawiam jak to będzie wyglądało :gwizdanie:

tak => :kox:

Opublikowano

ma ktoś taką na czarnym b6?

Czester z SG :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 10:18_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/dokladka_zderzakasplitter_od_cupry_r_ciekawie_wyglada-t71652.150.html

dzięki :notworthy:

wygląda :kox: tylko w zimę na małych kołach by zgarniała cały śnieg :disgust:

jak zamocujesz ją na wkrętach, to sobie na zimę sciągniesz :przebiegly:

Wąski, coraz bardziej mi się ten twój Avanciak podoba :slina:

Opublikowano

No i nastała moda na dokładki od Cupry :kox: piękna sztuka :polew: tą kierę to masz już skończoną ? daj jakieś foty.

Opublikowano
  • Autor

No i nastała moda na dokładki od Cupry :kox: piękna sztuka :polew: tą kierę to masz już skończoną ? daj jakieś foty.

skończoną ? nowe fotki jak przestanie padać :naughty:
Opublikowano

Ja taką dokładkę w B7 miałem ponad rok temu (chyba jako pierwszy w PL), wyglądała zacnie ale widzę teraz na nowo zimne kotlety się odgrzewa :polew:

nawet mironek zimnego kotleta na grill wrzucił :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja taką dokładkę w B7 miałem ponad rok temu (chyba jako pierwszy w PL), wyglądała zacnie ale widzę teraz na nowo zimne kotlety się odgrzewa :polew:

nawet mironek zimnego kotleta na grill wrzucił :polew:

a już nie masz :gwizdanie: po woli grill się rozpalał :polew:
Opublikowano

No nie mam :thumbdown::wallbash:

Opublikowano

Ja taką dokładkę w B7 miałem ponad rok temu (chyba jako pierwszy w PL), wyglądała zacnie ale widzę teraz na nowo zimne kotlety się odgrzewa :polew:

nawet mironek zimnego kotleta na grill wrzucił :polew:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.