Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak z ciekawości 22 cale nie wchodzą

81b06c11887909de.jpg

Opublikowano

tak z ciekawości 22 cale nie wchodzą

81b06c11887909de.jpg

szkoda :confused4::decayed:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Wąski czemu nie ma foto w pierwszym poście?

Opublikowano
  • Autor

Wąski czemu nie ma foto w pierwszym poście?

bo się Fotosik wyczerpał :evil: ale już przygotowuję nowe :wink4: [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:43_________________________________________________a ogląda to ktoś .... :mysli:

Opublikowano

tak z ciekawości 22 cale nie wchodzą

81b06c11887909de.jpg

:polew:

Opublikowano
  • Autor

tak z ciekawości 22 cale nie wchodzą

81b06c11887909de.jpg

:polew:

co lejesz :naughty:
Opublikowano

Witam nowe zdjęcia dużo modyfikacji nie było ale...

Oto ona :bunia

Obecnie wygląda skromnie :)

ZDJĘCIA PADŁY :evil:

Kamil :notworthy:

no to rzeczywiscie bardzo skromnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czarne relingi , czarny grill i będzie super :kox: :kox: :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I udało się :) kilka zdjęć nowych po kilku zmianach :)1 post

I zapraszam do komentarzy szanowne grono :naughty:

Opublikowano

kurde, pogubisz plomby na gwincie i 19" :decayed:

Opublikowano

Obecnie w Polsce bez gwintu i 19'' można pogubić nie tylko plomby - furacz się :kox: prezentuje

Opublikowano
  • Autor

kurde, pogubisz plomby na gwincie i 19" :decayed:

tak myślisz :mysli: to coś będzie do sprzedania :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:14_________________________________________________

Obecnie w Polsce bez gwintu i 19'' można pogubić nie tylko plomby - furacz się :kox: prezentuje

a co jeszcze :mysli:

Opublikowano

Ja na 1BV i 19" mialem dosc, a co dopiero na gwincie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja na 1BV i 19" mialem dosc, a co dopiero na gwincie :kox:

tak się trafiło :naughty: co zrobić cholera :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:17_________________________________________________

466.jpg

Grafit czy mat ??????

Opublikowano

na 18" i gwincie nie ma tragedii :wink4:, tyle że przy 19 to już troszkę mniej gumy :gwizdanie:

zacnie sie prezentuje a4 :naughty:, 80 też koksik :slina:

Opublikowano

grafit :cool1:

Opublikowano

grafit :cool1:

grafit, grafit :good:

Opublikowano
  • Autor

grafit :cool1:

a Ty malowałeś ?

szukam i nie mogę zajść takiego koloru w sieci :mysli:

Opublikowano

Nie, ja mialem ori grafitowe felgi.

Teraz pytanie, czy piec, czy proszek... ja bym to zrobil piecowo.

Norbi ostatnio malowal piecowo fele w RS4 na grafit i wyszly za***iście.

Opublikowano

Ja na 1BV i 19" mialem dosc, a co dopiero na gwincie :kox:

tak się trafiło :naughty: co zrobić cholera :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:17_________________________________________________

466.jpg

Grafit czy mat ??????

białe !!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.