Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u nas ceny sa podobne.

Opublikowano

Rozumiem ze piecowo sa o wiele wytrzymalsze niz malowane proszkowo?

Wąski ładujesz do auta lampy USA czy tylko same odblaski pomarańczowe ? widzialem ze szukasz takowych :)

Opublikowano

Wąski na drugiej fotce z pierwszego postu wygląda jak byś stał vis a vis jakiegoś dużego suva :decayed: :decayed:

Do kogo należy ta B6 przed Twoją bunią ? Fajnie zrobiona B-szósteczka :gwizdanie:

Opublikowano

Do kogo należy ta B6 przed Twoją bunią ? Fajnie zrobiona B-szósteczka :gwizdanie:

Cuberka zapewne

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ze piecowo sa o wiele wytrzymalsze niz malowane proszkowo?

Wąski ładujesz do auta lampy USA czy tylko same odblaski pomarańczowe ? widzialem ze szukasz takowych :)

nie odblaski mam jak chcesz :wink4: szukam soczewek [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 13:41_________________________________________________

Wąski na drugiej fotce z pierwszego postu wygląda jak byś stał vis a vis jakiegoś dużego suva :decayed: :decayed:

Do kogo należy ta B6 przed Twoją bunią ? Fajnie zrobiona B-szósteczka :gwizdanie:

e tam fajnie :naughty: dużo szpachli :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 13:41_________________________________________________

Do kogo należy ta B6 przed Twoją bunią ? Fajnie zrobiona B-szósteczka :gwizdanie:

Cuberka zapewne

taaaaaaa [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 13:41_________________________________________________

DSC_0020.jpg

Najlepsze zdjecie bo w końcu z moją byłą B6 :kox: :kox: :kox:

teraz doszło do mnie najlepsze :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 13:42_________________________________________________

New_done1.jpg

tylko taki grafit + piecowo :good:

ciekawie to wygląda

najgorsze to że felgi są w idealnym stanie żal malować :wallbash: zobaczymy po założeniu :) zawiasu może je sprzedam :mysli: jak będzie twardoooo

Opublikowano

po malowaniu proszkowym wypala się lakier w temperaturze 200 stopni, fak faktem powłoka jest bardzo odporna na uszkodzenia

EOT

Opublikowano

ja mam felgi pomalowane proszkowo i 2-3 mam juz obdarte po zimie... tak wiec nie widze nic nadzwyczajnego w trwalosci :wink4:

Opublikowano

ja mam felgi pomalowane proszkowo i 2-3 mam juz obdarte po zimie... tak wiec nie widze nic nadzwyczajnego w trwalosci :wink4:

nawet jak beda piecowo "pomalowane" to tez przeciez mozesz obetrzec o byle glupote na drodze, kraweznik czy cos podobnego :mysli:

Opublikowano

wiadomo

Opublikowano
  • Autor

po malowaniu proszkowym wypala się lakier w temperaturze 200 stopni, fak faktem powłoka jest bardzo odporna na uszkodzenia

EOT

na zimę mam malowane proszkowo i już drugi sezon bez śladu :good:

Opublikowano

Ori przecież też obedrzesz jak się postarasz :P ja mam rs6 ori a tak zajechane jakby ktoś cały czas specjalnie w krawężniki wjeżdżał :P

Opublikowano

są różne lakiernie i różne proszki.

Robert, myślałem że już ładniejsza nie będzie ;) z tym że jest małe ale... za mało zdjęć :P

Opublikowano

Do kogo należy ta B6 przed Twoją bunią ? Fajnie zrobiona B-szósteczka :gwizdanie:

Cuberka zapewne

tak to była Cubra zrobiona na S4 B6, pamiętam ten spot, kiedy to było :> hehe

Opublikowano
  • Autor

są różne lakiernie i różne proszki.

Robert, myślałem że już ładniejsza nie będzie ;) z tym że jest małe ale... za mało zdjęć :P

EE tam ładna ???? :mysli: zdjęcia się zrobi :naughty:

Dzisiejszy zakup szufladki :naughty:

976.jpg

pójdzie w mat

974.jpg

Opublikowano

juz chyba nie :)

Opublikowano
  • Autor

juz chyba nie :)

co nie :gwizdanie: kolory inne tylko [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:46_________________________________________________

Waski szalejesz :naughty: gdzie dorwales schowki

zostały z innego kompletu z siateczkami za free :naughty:PRZYMIARKA DO 19 [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:47_________________________________________________

[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 17:33_________________________________________________memoria092.jpg

Uploaded with ImageShack.us

memoria093.jpg

Uploaded with ImageShack.us

memoria094.jpg

Uploaded with ImageShack.us

memoria099.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i drobnostka

memoria098.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

BBS :kox: spoko wygladaja ile maja ET

44 z tyłu dystans 1,5 cm

sam nie wiem czy zostawić

Opublikowano

Ori bbs? Bo nie doczytałem. Co zadecydowałeś z kolorem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.