Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak poprawić jakość dźwięku w B5 symphony + bose

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie bezsensu jest robić audio na fabrycznej jednostce sterujacej, to jak kupić graty do tuningu zamontować i nie pojechac na wystrojenie tego ze sobą :gwizdanie:

Opublikowano

no ale teraz głupio wracać z 2din na 1din... trochę kasy ten panel kosztował :cool1: bo mam fajne radio JVC 7 cali dotyk, ale nie mogę żadnej fajnej ramki dorobić, a znowu navi plus wygląda super bo wszystko jest fajnie spasowane. No i nie wiem teraz co zrobić... Chcę żeby fajnie wyglądało i fajnie grało, ale niefabryczne radio 7" nie wygląda fajne, ale znowu dobrze gra i nie trzeba kombinować, a navi plus jest prosta, gra jak organista w kościele, ale znowu za***iście wygląda, idealne spasowana no i to czerwone podświetlenie... Kowi, jesteś specem, co radzisz? :evil:

Opublikowano

Sprzedać i kupić RADIO 2DIN na poziomie :decayed:

Opublikowano

Nooo Kowi, ja mam radyjko fajne, dokładnie takie:

http://www.audiophile.pl/p/1711_jvc_kw-avx800

alee, nie mogę dorobić fajnej ramki żeby to jakoś wyglądało... :( bo rezałem wcześniej ramkę, nawet ją opierdzieliłem carbonem, aleee i tak lipnie to wygląda, a navi plus ładnie siedzi :naughty:

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/93/76/70/1893767073_6

Tak wygląda u mnie w samochodzie.

a tak w ogóle to samochód wygląda tak:

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/93/76/70/1893767073_2

Opublikowano

U mnie tak wyglada, ramka z alegro, nie zamienił bym w zyciu na fabryczne navi, bo to archaizm tamtego wieku w tych czasach :decayed:

dscn9958b.jpg

[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 17:20_________________________________________________Ja nie wiem czego Ty tego radia jeszcze nie zamnotowałes u siebie :blink:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 17:21_________________________________________________Podbnie by wygladało u ciebie

15012011147.jpg

Opublikowano

no i mnie zdenerwowałeś :slina: gdzie taką ramkę dorwałeś? Ja szukałem i NIC ;( albo nie umiem szukać, albo akurat nie było :wallbash:

a zobacz Kowi czy ten mój klimatronik jest taki sam jak twój? Bo on nie wchodzi do końca i trochę wystaje, tak jak widzisz na zdjęciu. Ja mam 1din a ty 2din? Bo twój tak jakby jest mniejszy troszkę.

No i się zastanawiam jeszcze nad jednym, bo moi znajomi robić fajne rzeczy jeśli chodzi o wnętrze samochodu, zrobili np taką audiczkę klientowi:

http://www.almar.koszalin.pl/miniaturki/audi-a4-kompleksowa-przemiana-wnetrza/169/

dla mnie za***isty efekt, 800zł zapłacił, no i się zastanawiam czy może jechać do nich żeby pokombinowali trochę :)

Opublikowano

A ty masz 1DIN na 2DIN przerobione, radio jest z A4 czy z A6 :mysli: bo troche dziwnie ci ten klimatronik wystaje faktycznie

Co do ramki jest na alegro, ale i cena jest wspaniała :naughty: obecnie aukcja sie skończyła, ale jak wpisujesz A4 2din to co pewien czas jest

Opublikowano

No ja mam przerobione właśnie... no i się zastanawiam co mam zrobić żeby tak nie wystawało? Kupić klimatronik 2din? tylko czy on mi wejdzie tam elegancko? Bo ja tam się nie znam na tym :confused4: To ty jesteś specem :decayed:

http://allegro.pl/ramka-radiowa-radio-audi-a4-2din-lodz-r224-2-i1901323892.html

o takiej ramce mówisz? Ona jest zbyt wąska mi się wydaje, nie podejdzie do B5. A co myślisz o tej przerobionej A4? Tam wyżej dałem ci link

Opublikowano

Nie ta, jest co pewien czas aukcja opisana do A4 B5 99-02 :wink4: tylko cena.. 170zł obecnie

Opublikowano

nie widzę nigdzie tej aukcji... mógłbyś rzucić jakimś linkiem albo powiedzieć co dokładnie trzeba wpisać? Bo szukałem już na 1000 sposobów :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.