Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ustawianie daty i godziny.


Anioool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1.zadam trochę może głupie pytanie ale jestem posiadaczem b5 od 4 dni i nie wiem jak mogę ustawić date i godzinę na liczniku. Dodam że licznik nie jest z pełnym kompem(wyświetla tylko temperature zewnętrzną). Jakby ktoś mógł mi to wyjaśnić będę wdzięczny.

2.Dodatkowo bardzo proszę powiedzcie mi co daje przycisk econ w klimatroniku?

3. Gdzie w B5 znajdę bezpieczniki?

4. Dodatkowo mam problem polegający na tym, że gdy chce jechać na drogowych wciskam manetkę od siebie i chodzą. Ale czasem potrzebuje komuś zamrugać i tu pojawia się problem gdyż po przyciągnięciu manetki nic się nie dzieje. Czy to jakiś przekaźnik? Bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Godzinę w liczniku ustawiasz lewym przyciskiem na obudowie licznika,pociągnij go do siebie i przytrzymaj- godz zacznie się zmieniać.

2.Przycisk econ służy do rozłaczenia klimatyzacji-wtedy spręzarka klimy jest rozłaczona i masz tylko sam nawiew.

3 Bezpieczniki znajdują się po lewej stronie deski rozdzielczej jak otworzysz drzwi kierowcy to na zokończeniu deski rozdzielczej znajdziesz zaślepkę-dekielek podważ go i tam są bezpieczniki

4.Co do mrugania światłami to wykonuje się tak jak opisałeś-może jest jakiś problem z manetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypaliły CI się styki, w tzw. pająku czyli manetce, musisz ją rozebrać i przeczyścić papierkiem ściernym i będzie ok, miałem to samo, częsta usterka, aby dostać się do tego trzeba zdjąć kierownicę... trochę zabawy ale wszystko łatwo idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...