Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czarna prostytutka na białych kozaczkach ;P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za dużo przy tym samochodzie nie namodziłem, ale jak w portfel popatrzeć to deczko ubyło :hi: na razie mam mało zdjęć, jak się zbiorę to może zrobię jakąś zimową sesję :decayed:

Co zmieniłem:

- kiera s-line

- ramki na zegary

- nowe sprzęgło

- nowe tarcze i klocki hamulcowe

- nowe popychacze, tzw "szklanki"

- zawieszenie gwintowane od Krychy

- regenerowana turbawka

- światełka dzienne - podpięte pod postojówki, a po włączeniu światek mijania przyciemniają się na 50%, fajny bajer :notworthy:

- grill s-line w czarnym macie

- wahacze, paski, pierdoły

- tunel poliftowy 2din

- navi plus

- chrom ramki na zegary (ale kupuję od dido niedługo)

- nowe dywaniki audi a4

- chrom lusterka

- folia carbon 3M (niedługo ląduje biała folia carbon :kox: )

- tylne lampy red&white (ale chyba zmienię na poliftowe)

- komplet ledów (są wszędzie, z 80zł chyba kosztowały)

- lampeczki pod nogami (także led)

- no i wiele innych bajerów o których zapomniałem napisać :gwizdanie:

Plany:

- delikatnie przyciemnić szyby

- przednie lampy lift

- czujniki parkowania (przód i tył)

- wirusik

- wtryski 216

- felga RS4 :kox:

- więcej grzechów na razie nie pamiętam... :decayed:

Aktualne foty:

1310901570283.jpg

1310901579368.jpg

1310901684457.jpg

1310901600709.jpg

1310901614364.jpg

1310901623801.jpg

1310901642898.jpg

A kiedyś wyglądała tak: :embarrassed:

DSCF0710.jpg

jedyne co mi się w tym zdjęciu podoba to akurat nie samochód :evil:

Obraz_025.jpg

Opublikowano

Naklejki z boku - out, brewki - out. Grill S4... Ok :tongue4: Dawaj fotki wnętrza, bo z tego co napisałeś tam najwięcej pomodziłeś, a wcale się nie chwalisz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Te naklejki też mnie wkurzają :D Ale byly już jak kupiłem samochód :gwizdanie: tak samo jak brewki :gwizdanie: ale ich na razie nie ściągam bo są na klej do szyb przyklejone, bo już próbowałem. Zrzucę je przy wymianie lamp :naughty:

Opublikowano

Trzeba się zgadać kolego, na jakiegoś spota umówić ;) A te chrom lusterka to obudowy IN.PRO czy jakieś inne?

Opublikowano

lusterka,ledy, brewki i naklejka out bez nich będzie spoko

Opublikowano
  • Autor

Te chrom lusterka to tylko naklejane nakładki za 60 PLNów :decayed: :decayed:

No dopiero jak o spocie napisałeś to zauważyłem że z Koszalina jesteś :decayed: masz gdzieś swoją audiczkę pokazaną? Chętnie bym oblookał :wink4:

Opublikowano

Kliknij na obrazek w moim podpisie, albo --> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200735.0

Dokładnie jestem z Czarnego, ale w Koszalinie studiuje ;)

Opublikowano
  • Autor

no to zobaczymy jak to Twoje BOSE gra, bo nigdy w B5 tego nie słyszałem, jedynie w nowej A8, no ale tam to napitala jak trza :kox:

Opublikowano

A on nie był os na otoMoto?

Opublikowano
  • Autor

na allegro był :tongue4: chciałem zobaczyć jakie zainteresowanie będzie, no i było :naughty: ponad 1500 wyświetleń jakoś w 7 dni, w cenie 13500zł :tongue4: no i dzwonili, pytali, ale nie było nikogo zdecydowanego :hi:

Opublikowano

Oj, no BOSE jak dla mnie gra przyzwoicie, chociaż niektórzy twierdzą, że radio CHORUS zabija całą jakość dźwięku... Nie wiem ile w tym prawdy, kiedyś słuchałem BOSE w Avancie przy Symphony i wydawało mi się zupełnie podobne do mojego...

Opublikowano

Jakie to fele ? :naughty:

Fajnie się prezentują do czarnego autka :naughty:

Ale tak jak poprzednicy - naklejki z boku out, brewki out i będzie git :)

Powodzonka w modach :good:

Opublikowano

Ładnie sie prezęci, jedynie lampy przód polift i będzie malina :good:

P.S poka fotki wnętrza bo opisem zacieawiłeś :evil:

PP.S a jakie felgi planujesz na następny sezon zamiast tych?

Opublikowano
  • Autor

zdjęcia wnętrza będą jak zrobię, na razie nic nie mam ciekawego żeby wrzucić :hi:

Opublikowano

nie no BLONDYNA wygląda bardzo przyzwoicie :)))

A co do autka ... fajna podstawa... daj więcej fotek

Opublikowano

Fajne autko :good: Te brewki i nakładki jakoś mi nie pasują :no: Ja swoją Audi kupiłem w Koszalinie więc może ją kiedyś widziałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pokaż tą swoją audi, bo nigdzie u ciebie w profilu nie widzę :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.