Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto kupiłem 2 lata temu.

wiadomo rozrzad itd powymieniane. po 4 miesiacach zrobiłem soft.

seria miał 129 KM i 315 Nm

po sofcie 151 KM i 366 nm

w tym roku poszły mody dalej

FMIC . pompowtryski BQ turbo BRD

wyskoczyło 166 Km i 365 nm

Rogal stwierdził ze wadliwa pompa Vacum.

Pompe zmieniłem i dalej Auto nie jedzie tak jak powinno

Czy ma ktos jeszcze jakies pomysły. dlaczego nie ma mocy. Pozdro dla rezaczy :hi:

Opublikowano

logi jakies masz

zdejmij dekiel i sprawdz walek

Opublikowano
  • Autor

wałek jest ok. był sprawdzany 2 tyg temu.

logi zaraz beda :good: robiłem 30 minut temu. czekam az kolega przesle na maila

Opublikowano

Seba czy te BQ to z "pewnego żródła" :mysli:

A może po wymianie Vacum pompy zrobić korekte i będzie śmigało , co Witek mówił .....

Tylko nie piszcie ze się czepiam bzdetów :cool1:

Opublikowano

pixi auto jest wystrojone juz na maxa.jedyna korekta jaka mogla by byc do zdjecie koxu.

Opublikowano

pixi auto jest wystrojone juz na maxa.jedyna korekta jaka mogla by byc do zdjecie koxu.

:embarrassed: , no dobra już , dobra :good:

A pompa V w " dobrym" stanie :mysli:

Opublikowano

Troche nie rozumiem.

MR Motors dłubie auto... potem stwierdza ze pompa V jest zła... wymieniasz pompe i dalej słabo i co... powiedzieli Ci ładnie "zegnaj".

Opublikowano
  • Autor

Nie nie. to nie tak. Turbo pompki ic we własnym zakresie

Strojenie tylko w MR

Log (0 - 005,006)

Log (0 - 008,010)

Log (0 - 011)

moze ktos rzucic okiem?

Opublikowano

W loga wszystko wygląda ok, jedyne co to chyba masz czyjnik pedału szprzęgła uwalony.

Opublikowano
  • Autor

ale chyba przez taki czujnik nie było by z 40 Km mniej niz powinno?

nasuwa mi sie jeszcze jedna mysl.

Auto teraz stoi na dworze pod chmurka, i rano ciezko zapala. tylko za pierwszym strzałem ciezko mu zalapac. . Czy oby nie wyszło ze słaba kompresja ?

Opublikowano

ale chyba przez taki czujnik nie było by z 40 Km mniej niz powinno?

nasuwa mi sie jeszcze jedna mysl.

Auto teraz stoi na dworze pod chmurka, i rano ciezko zapala. tylko za pierwszym strzałem. Czy oby nie wyszło ze słaba kompresja ?

czujnik nie wpływa na moc, jak masz tempomat to może przez to nie działać.

Jedź zmierzyć kompresje, bo przy takiej temperaturze czyli koło 0 stopni auto powinno palić bez najmniejszego problem od strzału.

Zmierz też pod jakim ciśnieniem podaje paliwo tandempompa do głowicy

Opublikowano
  • Autor
czujnik nie wpływa na moc, jak masz tempomat to może przez to nie działać.

Zgadza sie... mam tempomat ale nie działa od 2 lat :decayed:

Opublikowano

To już wiesz dlaczego, wymień czujnik sprzęgła i tempomat powinien działć :wink4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:20_________________________________________________a pompki miałeś dobrze ustawione w czasie wymiany??

Opublikowano
  • Autor
a pompki miałeś dobrze ustawione w czasie wymiany??

mysle ze tak. Bo na seryjnych PD gdzie miały dobre korekcje tez wyszło 151 PS.

Piotrek98Igo pogonił te PD na forum i klient mówi ze wszytko OK z nimi było :good:

Vacum zmieniona, tez z pewnego zrodła. PD jak i Vacum od tego samego Pana. jezdziło to w Ibizie ASZ zestrojonej na 196 PS[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:32_________________________________________________

To już wiesz dlaczego, wymień czujnik sprzęgła i tempomat powinien działć wink4

to akurat najmniej wazne w tym całym temacie :good:

ale Dzieki za podpowiedz

Opublikowano

ja bym tez zainteresowal sie tandemem :)

Opublikowano

ja bym tez zainteresowal sie tandemem :)

sugerujesz 2 wadliwe pompy?

na tej 2 w ibizie wyszlo 196

Opublikowano

ja bym tez zainteresowal sie tandemem :)

sugerujesz 2 wadliwe pompy?

na tej 2 w ibizie wyszlo 196

Wychodzi na to że pompa nie potrzebnie była wymieniana. Dlatego zamiast wymieniać trzeba było zmierzyć tą co była.

Opublikowano
  • Autor
Wychodzi na to że pompa nie potrzebnie była wymieniana. Dlatego zamiast wymieniać trzeba było zmierzyć tą co była.

trudno. tu jedynie koszty pompy doszły. swoja sprzedam i wyjde na zerp :good:

Opublikowano

A jak Ci już zapali to kopci? Ten wałek to sprawdziłeś dobrze? Może już ma lekko przytarte krzywki i moc ucieka...

Opublikowano
  • Autor
A jak Ci już zapali to kopci? Ten wałek to sprawdziłeś dobrze? Może już ma lekko przytarte krzywki i moc ucieka...

jak odpali o wszytko ok. nawet za 2 razem jak odpale to tez juz lapie OK :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.