Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jaki rodzaj płynu dolać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mój problem polega na tym że niewiem jakiego płynu użyć żeby dolać do zbiorniczka wyrównawczego bo 2 tygodnie temu zmienili mi chłodnice i dziś zobaczyłem żę jest troche mało płynu więc kupiłem uszczelniacz do układu chłodzenia tylko że jak wleje ten uszczelniacz to i tak będzie mało płynu i właśnie to jest mój problem że niewiem jaki tam jest ten płyn chłodzący wlany i niewiem czy można tak sobie wlewać obojętnie jaki płyn ?? czy są takie płyny które można wlewać do innych płynów ??

Opublikowano

Napisz jaki kolor ma ten płyn to może się coś wyjaśni, albo kup płyn tego samego koloru.

Opublikowano

Petrygo :mysli:

Opublikowano

Petrygo :mysli:

może być również Glixol, Shell lub chyba w Statoilu mają również blue :decayed::wink4::naughty:

Opublikowano

a koncentrat ??

Koncentrat również występuje w Glixolu, Shellu, co do Statoila to nie mam pewności :gwizdanie: :cool1::wink4:

Opublikowano

Jak musisz dolać płynu a nie wiesz jaki masz dolej płyn prestone żółta butelka jest to jedyny płyn który miesza się z każdym rodzajem płynu nie powodując zmiany koloru starego płynu jak i właściwości. W ostateczności wymień płyn na nowy.

Opublikowano

A po co chcesz uszczelniacz lać ? Wycieka Ci gdzieś płyn ?

Uszczelniacz to najgorsze świństwo dobre na trasie jak nie ma jak do domu dojechać. Może układ nie był dobrze odpowietrzony, pojeździłeś trochę powietrze zeszło i spadł poziom płynu.

Opublikowano
  • Autor

nie bo zobaczyłem że w garażu troche mokra posacka jest i wydaje mi się że leci z tych trójników no wiecie o co mi chodzi od tego dochodzą przewody do reduktora gazu i tam leci przynajmniej tak mi się wydaje bo gdzie one się znajdują to pod nimi jest ta plama

Opublikowano

W układzie chłodzenia Twojego samochodu powinien być płyn/koncentrat G12 + woda destylowana :gwizdanie:

Opublikowano

W układzie chłodzenia Twojego samochodu powinien być płyn/koncentrat G12 + woda destylowana :gwizdanie:

Wiadomo, że powinien być taki płyn ale on chyba jest koloru czerwonego a nie niebieskiego? Więc kolega ma napewno wlany jakiś inny płyn.

Opublikowano

Wiadomo, że powinien być taki płyn ale on chyba jest koloru czerwonego a nie niebieskiego? Więc kolega ma napewno wlany jakiś inny płyn.

No to po co dolewać coś czego tam w ogóle nie powinno być , nie lepiej spuścić to "coś" i zalać odpowiednim płynem ... nie dziwię się , że kolega musiał wymienić chłodnicę ( akurat tak się składa , że w audi są aluminiowe ) jak miał ( i znowu ma ) zalany nieodpowiedni płyn

Opublikowano

To chcesz uszczelniacz dawać bo leci ci z kolanka za 8 zł płyn?

Nie moja sprawa ale nie szkoda zasyfiać nagrzewnicy i układu ?

Opublikowano

łoo matko , to nie FSO czy cuś podobnego :facepalm:

Opublikowano

Zlokalizuj wyciek(napraw), zlej stary płyn, zalej koncentrat G12 + destylowana woda i zapomnisz, co to płyn :gwizdanie:

A tak ciągle będziesz dolewał albo dodasz uszczelniacz i zaraz będziesz marudził, że Ci się auto grzeje, a będzie się grzać, bo to zatyka kanały i później jaja są :thumbdown:

Opublikowano

Zlokalizuj wyciek(napraw), zlej stary płyn, zalej koncentrat G12 + destylowana woda i zapomnisz, co to płyn :gwizdanie:

A tak ciągle będziesz dolewał albo dodasz uszczelniacz i zaraz będziesz marudził, że Ci się auto grzeje, a będzie się grzać, bo to zatyka kanały i później jaja są :thumbdown:

Nic dodać , nic ująć :oklaski: :good:

Opublikowano
  • Autor

chłodnice musiałem zmienić bo jak był u mechanika i robili rozrząd to od tamtej pory leciało z niej i okazało się że jest uszkodzona ;/ no to co ja mam z tym zrobić?? z tym płynem ??

Opublikowano

Pisałem wcześniej :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.