Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Jaka zbieżność dla 1 BA (AUDI A4 B6) USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie!mam spory klopot bo ciagle mi sie wydaje ze mam zle zbieznosc ustawiona (jeszcze nie wiem czy opony beda lysawe z tego tytulu) ale zbyt mocno mna rzuca jak wieje *mimo wszystkich elementow sprawnych w zawieszeniu*

dodatkowo mam dziwne wrazenie ze samochod wylapuje wszystkie nierownosci (i na letnich i na zimowych oponach) jakby ciaga kierownice

pytanko:

Jaka zbieżność dla 1 BA (AUDI A4 B6) USA

czy ktos moze pomoc ? ustawialem w dwoch warsztatach i calkiem inaczej w jednym calkiem inaczej w drugim mi ustawlili :/

Opublikowano

Tez bylem ostatnio na zbieznosci i koles powiedzial ze mam -6 a powinno byc +20 nie wiem co maial na mysli ale nic mi nie ustawil bo nie dał rady ruszyc koncuwki w maglownicy (zapiekła sie).Wczoraj to rozruszałem i dzis podjade jeszcze raz na zbieznosc.

Opublikowano

tu masz do AVJ,ale na pewno nie będzie się różnić-musisz też wziąć pod uwagę ,na jakich kołach auto stoi

zbieno.th.png

i tu wydruk, jak mi robili na 1BA na 18"

0d25444789642a8dmed.jpg

Opublikowano

tu masz do AVJ,ale na pewno nie będzie się różnić-musisz też wziąć pod uwagę ,na jakich kołach auto stoi

zbieno.th.png

i tu wydruk, jak mi robili na 1BA na 18"

0d25444789642a8dmed.jpg

mialem robiona zbieznosc na 235/45/17 teraz mam 205/55/16 i chcialbym zeby auta nie rzucalo :) bo wiem ze kiedys tak mialem w innym aucie jak mialem zbieznosc przestawiona to jak zawialo auto zaczynalo myszkowac.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tez bylem ostatnio na zbieznosci i koles powiedzial ze mam -6 a powinno byc +20 nie wiem co maial na mysli ale nic mi nie ustawil bo nie dał rady ruszyc koncuwki w maglownicy (zapiekła sie).Wczoraj to rozruszałem i dzis podjade jeszcze raz na zbieznosc.

czesc

cos sie wyjasnilo ze zbieznoscia ? masz moze jakis wydruk ?[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 00:30_________________________________________________

Moze cos pomoze to info :wink4::arrow2:ZBIEZNOSC W B6 :)

thx

Opublikowano

Zbieznosc zrobiona ale wydruku niestety nie mam.Zlosciło mne wczesniej ze jak wpadalem w dolek to auto sie jakos dziwnie zachowywalo,a teraz jest ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.