Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Błąd 22.1 i "zapasowa" wtyczka pod maską


sparki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś coś mnie tknęło żeby sprawdzić błędy klimatronika no i wyskoczył błąd 22.1 Po skorzystaniu z kodów zmieszczonych przez prezesa wynika ze są problemy z wyłącznikiem wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji. Dodam że klimatyzacja została nabita 2 miesiace temu i wtedy wszystko było ok.

Po podniesieniu maski znalazłem taką oto wtyczkę

picture0003rk3.th.jpg

picture0024jn4.th.jpg

wiazka ciągnie się od dołu wentylatora klimy po jego obwodzie i zawieszona została w pobliżu prawego reflektora ale nigdzie nie widziałem gniazda do niej. Zapewne mechanik przy wymianie rozrządu zapomniał czegoś wpiąć ale czy ta wtyczka może mieć wpływ na ten błąd klimatronika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ta wtyczka wyglada mi jak wtyczka od czujnika na chodnicy od klimy, jest to sprych rozmiarow walec przy chlodnicy. powinno byc go widac, umiejszcowiony jest na jednym z kroccow, ale nie pamietam na ktorym :D Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, napewno wplywa bo to czujnik, od cisnienia czynnika, ten czunnik odpowiada za wlaczenie lub nie klimy przy odpowiedniej ilosci czujnika. pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, @Klima wtyczka sterowania reflektorow jest 3pinowa a na zdjeciu widacz wyraznie 4piny :D to na 100% jest wtyczka wylacznika bezpieczenstwa. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze to wtyczka czujnika wysokiego cisnienia bo w B5 jest ona 4 pinowa. Sprawdz po lewej stronie chlodnice klimatyzacji. Od przodu samochodu bedziesz mial takie walec ktory bedzie szedl do chlodnicy klimy. Tam jest czujnik wysokiego cisnienia i ta wtyczka powinna byc tam wpieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...