Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] wymiana radia orginalnego na pioniera dodano separator i.....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Potrzbna mi pomoc. Wymieniłem orginalne radio na pioniera i radio loklane KASZEBE odbiera rewelacyjne ale takie jak RMF FM bardzo słabo. Zakupiłem separator podłączyłem go bezposrednio pod stały prad(czerwony kabel) bo nie mogłem znlesc u siebie w kostce iso niebeiskiego kabla i efektóe brak :( Nadal słabo sciąga stacje :(

Zakładam, że skoro loklane radio sciaga rewelacujnie to antena musi byc oki ale skoro po podłaczeniu separatora antenowego efektów brak to gdzie lezy wina? Może separatpr jest zepsuty fabrycznie? czy moze antena

Jakas rada :) ?

Opublikowano

Spróbuj sprawdzić czy z separatora wychodzi Napięcie 12V. W oryginalnej kostce nie ma wyjścia na antenę. Możesz dorobić jeden pin 5 kostka zasilania.

Opublikowano

Witam, mam ten sam problem... jedynka rewelacyjnie, natomiast rmf czy zet, nawet nie znajduje, iktorn_s, daj znać jak sobie z tym poradziłeś....

Opublikowano

Wymieniłem orginalne radio na pioniera [..] separator podłączyłem go bezposrednio pod stały prad(czerwony kabel) bo nie mogłem znlesc u siebie w kostce iso niebeiskiego kabla

Jak masz pioneer, to pewnie masz przejściówkę ISO -> PIONEER. Nie ma tam przewodu sterowania anteną? :mysli:

Opublikowano

a jak jest opisany ten przewód?

Opublikowano

tak, jest taki niebieski z białym paskiem, no i cały niebieski pod który podłączyłem separator. Z kostki (tej od radia) wychodzi natomiast jeszcze jeden niebieski przewód, ale jest zagięty, nie pamiętam jak opisany, nie podłączony nigdzie, nie jest nawet zarobiony, poprostu obcięty kabelek, z naklejką.. podpiąć go pod tamte niebieskie? dodam że ja mam radio kenwood...

Opublikowano

Najlepiej wykorzystaj miernik, albo po prostu zwykły próbnik zrobiony choćby z małej żarówki i sprawdź, czy po właczeniu radia pojawia się napięcie na tym niebieskim.

Tak jak piszesz - na kostce od strony radia, bo radio ma dać sygnał dla anteny, a w twoim przypadku separatora.

Możesz też wpiąć się pod "+" po stacyjce.

Opublikowano

aż pobiegłem sprawdzić. Ten niebieski wolny kabelek jest opisany jako "ant contr", jednak po skręceniu go z kabelkiem od separatora, i podpięciu ich razem pod niebieski kabelek w kostce, nadal efektów brak :(

Opublikowano

kolego a może masz uszkodzony wzmacniacz antenowy lub kabel antenowy.

Opublikowano

jak miałem ori radio to łapało stacje, ale tylko w pobliżu miasta, gdy się oddalałem zostawała jedynka. Gdy zmieniłem ori radio na kenwooda, i dodałem separator momentalnie wyłapało stacje. Po oddaleniu się od miasta... wszystko zniknęło. Zadzwoniłem właśnie do speca od car audio i umówiłem się na następną sobotę, więc dam znać co i jak, lecz jeśli ma ktoś jeszcze jakieś pomysły to byłoby super :)[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 16:22_________________________________________________odświerzam temat, u mnie niestety padł wzmaciacz :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.