Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy ktos moze spojrzec na te logi , bo sprawdzalem koledze passata b5 z 98 roku AEB 1.8T .

Bylo chyba z 6 bledow ale po skasowaniu juz sie nie pojawiaja wiec nie zamieszczam bo pewnei byly to bardzo stare bledy .

http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63817.html

http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63818.html

http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63819.html

http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63820.html

http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63821.html

http://vaglog.rtnet.pl/trezor4_63826.html

Dzieki z gory :)

pierwsze piec logow sa napoczatku zrobione BS a pozniej dynamiczne , a ostatni tylko dynamiczny.

Opublikowano

Przepływka w maxie pokazuje 97.92 powinno być ok 120. Mam nadzieję że robiłeś tak jak Ci mówiłem na pełnym bucie i 3 biegu. Tylko dynamiczne są pomocne.

Napisz co to za błedy.

Opublikowano

to jest dyszel?? dokręć logi do 6-6,5 tys. obr

Opublikowano
  • Autor

Przepływka w maxie pokazuje 97.92 powinno być ok 120. Mam nadzieję że robiłeś tak jak Ci mówiłem na pełnym bucie i 3 biegu. Tylko dynamiczne są pomocne.

Napisz co to za błedy.

tak robilismy na pelnym bucie ale jak widac tylko do 4500max obr ..... wczoraj nie bylo czasu , umowie sie z nim za pare dni i pojedziemy na obwodnice i dokrecimy go do 6000tys .

Czyli powtorzyc wszystkie 6 logow dynamicznie tylko ? A sluchaj bo ty tez masz gaz u ciebie , czy zrobic tez komplet logow na gazie ? Bo wczorajsze byly tylko na benzynie .

Bledy wstawie pozniej bo juz jestemm w pracy , a logi sa na innym kompie.[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 08:11_________________________________________________wlasnie zaglebiam sie w lekture diagnozy silnika AEB :) i z tego co widze to przeplywka okolo 120 pokazuje ale przy 6000tys , musze powtrzyc logi bo jak widac przeplywka pokazuje coraz wiecej ale zakonczylismy logi na 4500tys. Czy ew. zanizone wartosci przeplywki pokazuja ze turbo slabo pompuje ? Jak zdiagnozowac turbo czy nie jest wysrane w tym silniku ?

Opublikowano

najlepiej sprawdzić luz na wirniku turbiny, bo w AEB nie ma czujnika ciśnienia doładowania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.