-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Skoro jesteśmy przy olejach 5W50 to ja zapytam o olej do silnika 2.8 AAH. Obecnie mam wlany motul 8100 x-clean 5W40. W temperaturze otoczenia + 20 i wyższej, przy jeździe autostradowej ( 140 - 150 km/h ) olej w silniku osiąga temperaturę 120 -130 stopni ( wskaźnik w aucie sprawny ). Jak jadę ok 100 km/h olej trzyma ok. 100 - 110 stopni. Pytanie czy olej 5W50 motul sport będzie ok, pomimo braku dopuszczenia normy 502.00? Jeżeli nie motul, to co innego byście poradzili wlać żeby silnik był jak najbardziej chroniony przy wyższych temperaturach? Od razu zaznaczę, iż 10W60 odpada ze względu na rozruch silnika zimą na tym oleju. Z góry dzięki za zainteresowanie.
-
Ciężko pali najprawdopodobniej problem z pompą
filtr paliwa kiedy był wymieniany?
-
Co to za wersja Audi A4 B5 ? Jak się nazywa? :)
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b5-pakiety-wewnetrzne-157833/
-
Prośba o analizę.Pompowtryskiwacze
w grupie 013 najlepiej jak wartości są jak najbliżej 0, w grupie 18 muszą być same 0, a w grupie 023 dla 2.0 Tdi wartości powinny mieścić się +/- 60.
-
prośba o sprawdzenie logów i ocenę auta
z logów wynika że wszystko ok.
-
Kopcenie
zawsze umieszczamy komplet logów.
-
Kopcenie
ten błąd dotyczy przekaźnika świec żarowych i ma związek z prawidłowym odpalaniem. moim zdaniem powinieneś w pierwszej kolejności wykonać logi a później ewentualnie sprawdzenia stanu wtryskiwaczy.
-
Proszę o analizę logów
Tak samo w czasie jazdy pod pełnym obciążeniem.
-
Kopcenie
a może dymi dlatego że masz dziurę w dolocie? proponuje na początek wykonać logi, będzie wtedy dużo łatwiej coś powiedzieć.
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
Basic Settings: 000, 003, 011, normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023, Dynamiczne: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011.
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
wklej komplet logów, wtedy coś więcej będzie można powiedzieć.
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
turbo przeładowuje tzw notlauf. poszukaj, było wiele razy na forum.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów.
możesz spróbować wyczyścić przepływomierz np izopropanolem.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów.
Przepływomierz trochę tnie powyżej 3000 obr/min. Dawno zmieniany był filtr powietrza? poza tym ok.
-
Proszę o analizę bloku 011
doładowanie jest ok.
Paaweell1988
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta