Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wymiana sensora airbag


Luqas26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Siadł mi sensor airbag i musze go wymienic. Biorac pod uwage cene ori zaczalem szukac zamiennika i mam pytanie:

czy ktos sie orientuje czy moge zamienic moj sensor o numerze 8DO 959 655 J na np. taki 8DO 959 655 L

lub 8DO 959 655 C??? Co oznacza ta ostatnia literka. A moze ma ktos namiar na jakiegos fachowca w tych sprawach bede wdzieczny. Dodam ze jezeli bedzie potrzeba przeadoptowania sterownika to mam goscia ktory moze to zrobic. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja do swoim aucie próbowałem zamienić sensor 8D0 959 655 F (który mi padł) na 8D0 959 655 J i niestety nie dało rady. Owszem komputer wykasował błędy ale po każdorazowym ponownym uruchomieniu błędy wracały i kontrolka nadal się paliła.

Nadal poszukuje sensora (8D0 959 655 F) do mojej bryki jeśli ktoś posiada taki na zbyciu proszę o kontakt 793409896!!!

PILNIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sensor dobry ktory dostalem z podchami ale nie pasowal do mojej niuni, wroce z pracy to napisze jaki to numer[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 12:18 _________________________________________________no niestety ja mam 8D0 595 655 C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podłączenie nie takiego sensora jak w waszym aucie (musi się zgadzać cały numer) grozi nawet wystrzeleniem poduszki, także nie radzę takich kombinacji... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, panowie gdzie znajduja sie te sensory dokladnie? jak bede na zlomie to zerkne to audiczek co tam stoja, moze uda sie cos zalatwic. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Siadł mi sensor airbag i musze go wymienic. Biorac pod uwage cene ori zaczalem szukac zamiennika i mam pytanie:

czy ktos sie orientuje czy moge zamienic moj sensor o numerze 8DO 959 655 J na np. taki 8DO 959 655 L

lub 8DO 959 655 C??? Co oznacza ta ostatnia literka. A moze ma ktos namiar na jakiegos fachowca w tych sprawach bede wdzieczny. Dodam ze jezeli bedzie potrzeba przeadoptowania sterownika to mam goscia ktory moze to zrobic. Pozdro.

Końcówka C- Produkcja BOSCH -4PODUCHY ROCZNIKI 97/98

pozostałe już nie są BOSCH a ich literka wskazuje rok produkcji ,co więcej zamiast ,,C'' będzie pasował każdy następny oczywiście w wersji 4-poduszkowej ale w drugą stronę już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario czyli jak mam 8A0 959 655 a kupilem zamiast niego 8A0 959 655 B to bedzie pasowac? z tego co moil sprzedawca to jest wlasnie do wersji jednopoduszkowej. nie wiem jak to wyglada ale mozliwe ze byl kasowany czy cos. W kazdym razie wersja do poduszki kierowcy z takimi numerkmi bedzie pasowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...