Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Ubywa płynu


Marko42

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widać na zdjęciach to chlapie Ci płynem wszędzie.Widać nawet zaschnięty płyn na alternatorze. Wrzuć inne zdjęcia trochę z dalsza, żeby lepiej było widać jakie węże lub elementy układu chłodzenia znajdują się powyżej. Z tych zdjęć ciężko coś więcej wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem zdjęcia i jeśli dobrze widzę na oczy to masz problem z tym grubym wężem lub króćcem nad alternatorem. Musiałbyś rozkręcić tego węża i zobaczyć czy nie jest pęknięty. Lub może opaska za słabo skręcona.Przesyłam Ci zdjęcie, a na nim na czerwono zaznaczyłem miejsce, któremu radziłbym się przyjrzeć. Myślę że nie uszczelka, ale ręki nie dam.

DSCF2117kolor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdzę tego węża + króciec i jak co to dam znać [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 20:13_________________________________________________

DSCF2117kolor.jpg

a więc usterka zlokalizowana mianowicie tak jak zaznaczone jest na zdjęciu tylko bardziej w prawo pod pierwszą rurą kolektora ssącego jest dosłownie maleńka dziurka ( tak jakby ktoś przekuł szpileczką )

na szybkiego założyłem kawałek węża + opaska i na tą chwilę przestało lecieć

wielkie podziękowania za porady

moje następne pytanie czy da się to jakoś zakleić ( np. jakiś klej czy coś podobnego ) czy po prostu lepiej wymienić na nowe ( jaki byłby koszt tego króćca tak mniej więcej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na jakimś szrocie, może znajdziesz, tam zapłacisz grosze, a jak nigdzie nie dostaniesz to zanieś komuś do pospawania (teraz to nie problem pospawać plastik), musi być to w miarę dobrze zrobione, klej może nie dać rady, bo w układzie wytwarza się spore ciśnienie.

Tak patrzę i to chyba nie jest plastik jednak? W takim razie moim zdaniem tylko i wyłącznie spawanie, jedno cyknięcie i po sprawie.

[edit]http://allegro.pl/waz-rura-przewod-audi-a4-1-8-5v-1998r-i1954865693.html - czy to nie to przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na jakimś szrocie, może znajdziesz, tam zapłacisz grosze, a jak nigdzie nie dostaniesz to zanieś komuś do pospawania (teraz to nie problem pospawać plastik), musi być to w miarę dobrze zrobione, klej może nie dać rady, bo w układzie wytwarza się spore ciśnienie.

Tak patrzę i to chyba nie jest plastik jednak? W takim razie moim zdaniem tylko i wyłącznie spawanie, jedno cyknięcie i po sprawie.

[edit]http://allegro.pl/waz-rura-przewod-audi-a4-1-8-5v-1998r-i1954865693.html - czy to nie to przypadkiem?

dokładnie to nie jest plastik

co do tego linku z allegro to jest właśnie to ustrojstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...