Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Instalacja BOSE a problemik z kodowaniem ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Po dwóch dniach z hakem, udało mi się ukończyć instalację systemu BOSE w mojej A4.

Jako że nie miałem oryginalnej paczki BOSE do A4 tylko z A6 i do tego bez wiązki, to troszkę zajęło. Ale efekt jest, a do tego, że jednak można :>

Ręcznie robione dystanse z MDFu :evil:

Jeszcze w bagażniku muszę pomyśleć jak ogarnąć te dwa głośniki od basu, ale to za jakiś czas.

Puściłem jeden długi kabelek z ośmioma żyłami. Do tego dwa nowe kabelki do przednich głośników.

Wszystkie głośniki podłączone pod wzmacniacz, prócz jednego centralnego, który znajduje się pod przednią szybą.

IMG_0730.jpg

IMG_0731.jpg

IMG_0756.jpg

IMG_0757.jpg

Mam jednak problem z kodowaniem radia, nie wiem czemu nic się nie zmienia.

Daje recoding i tam 00017 i nic. Ani napisu BOSE, ani zmiany dzwięku.

Mam natomiast dwa błędy o przednich głośnikach, że jest otwarty obieg?

Any idea? Bo czytałem już wszystkie posty z tematem BOSE na tutejszym forum :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Audi Symphony II o ile się nie mylę[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 20:19_________________________________________________Poza tym, nie wiem do końca czy wszystko dobrze podłączyłem, znaczy miałem końcówkę (wtyczkę) od wzmacniacza BOSE, szeoką, brązową z uciętymi kablami, oraz z drugiej strony żółtą, małą wtyczkę do radia, także z uciętymi kabelkami.

Puściłem nową wiązkę kabla i wzorując się na tych przewodach, połączyłem wszystko z moją oryginalną kostką z SYMPHONY.

Nie podłączałem specjalnie masy nigdzie. Radio gra super, zdecydowanie lepiej niż na tym co miałem wcześniej, mogę podkręcić na maksa i nie ma trzeszczeń ani zakłóceń.

Opublikowano

Sprawdz kodowanie :)

ontrol Module Coding (Chorus II / Koncert II / II Symfonia)

STG 56 (Radio-/Navigation) wybierz

Coding -> Function 07

? Xxxxx Opcje specjalne

+1 - Radio satelitarne zainstalowane

+2 - Digital Radio zainstalowane

+4 - Wyświetlacz prędkości możliwe

UWAGA: Aby aktywować prędkościomierz, musi włączyć radio jednocześnie przycisk MENU jest wciśnięty. Aby wyłączyć radio FM na off przycisk on / off.

x xxxx: opcje opt-out

+1 - Diagnostyka dla przednich głośników off

+2 - GALA-off

+4 - Odbieranie długa fala off

xx xxx: właściwości akustyczne

0 - liniową charakterystykę dźwięku (chorus tylko)

1 - dźwięk funkcji dla 3-drzwi A3

2 - dźwięk funkcji dla 5-drzwi A3

3 - Type 1 charakterystyki dźwięku

4 - Typ 2 cechy dźwięku

5 - dźwięk cechy Typ 3

xxx xx: Fader / BOSE / wzmacniacza

+1 - Wskaźnik Fader z

+2 - Wyświetlacz Bosego-

+4 - Wzmacniacz z wywołuje shutdown

Opublikowano
  • Autor

Ustawiam kod 01200 i lipa nadal.

Czy od wzmacniacza jest przekazywana jakakolwiek informacja i bez tego w radiu nie da się przekodować? Mam na myśli, że może jakiegoś przewodu mi brakuje i dlatego się nie koduje?

A może jeszcze inny element w aucie ma wpływ na kodowanie radia? Tak jak miałem z drzwiami a zmienionymi zegarami na EU a powinno być US?

Opublikowano

ja tez mam symphony II i w symphony II trzeba podać masę w kostce iso jest jeden pin opisany jako BOSE

Opublikowano
  • Autor

O jaką masę chodzi? Czy masę którą już mam, jest przy radiu.

Czy osobny kabelek od wzmacniacza do radia i wpiać w tą wtyczkę iso?[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 16:16_________________________________________________meh? :embarrassed:

Opublikowano

O jaką masę chodzi? Czy masę którą już mam, jest przy radiu.

Czy osobny kabelek od wzmacniacza do radia i wpiać w tą wtyczkę iso?[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 16:16_________________________________________________meh? :embarrassed:

trzeba podać masę na pin oznaczony" bose" w kostce iso

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem. Ale czy może to być ta sama masa która idzie na radio?

Czy ma być całkowicie nowy kabelek przykręcony do autka i pociągniety do wtyczki?

Opublikowano

Podaj nazwę komponentu i nr sterownika.Bo ten kod co wpisujesz to jakoś nie mogę znaleźć w kodowaniach ale może się mylę

Opublikowano
  • Autor

Chyba o to chodziło?

radio.jpg

[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 22:31_________________________________________________Zdradzi ktoś skąd tą masę mam pociągnąć na tego pina w radyjku?

Opublikowano

obojętne popróbuj ja jeszcze nie próbowałem ale czytałem na innych forach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.