Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomóżcie wybrać kartę graficzną ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry, nadszedł zcas na zmianę karty graficznej. Jako, że mam 8600GT jest ona najsłabszym ogniwem mojego PC :decayed:

Pełna specyfikacja mojej karty. http://www.pcworld.idg.com.au/review/pc_components/gigabyte/8600_gt_gv-nx86t512h/218267/specs

Szukam czegoś używanego i niekoniecznie na super wypasie. Byle była lepsza od mojej i dawała radę z monitorem 22" i wywoływaniem cyfrowych negatywów z Nikona.

Tak wstępnie takie coś dla siebie znalazłem:

http://allegro.pl/gainward-8800-gts-320-mb-320-bit-ddr-3-i1960825803.html

http://allegro.pl/karta-graficzna-gainward-8800gts-320mb-i1961653716.html

http://allegro.pl/gainward-geforce-8800-gts-512-mb-i1951129736.html

http://allegro.pl/geforce-9600-gt-gigabyte-i1961191158.html

http://allegro.pl/sapphire-radeon-hd5830-xtreme-1gb-gddr5-bcm-i1966749852.html <- choć ta pewnie będzie za droga pod koniec...

Opublikowano

a wez daj jakis próg cenowy... to znacznie ułatwi doradzenie Ci co i jak...

Z tego co wybrałeś hd5830 jest najlepszą kartą (najwydajniejsza). Jesli szukasz czegos do 300zł to jesli uda Ci sie wyrwac tego radeona to bedzie to najlepszy wybor... poza tym nvidia gt440 albo starszego 9800gtx.

Opublikowano

Bry, nadszedł zcas na zmianę karty graficznej. Jako, że mam 8600GT jest ona najsłabszym ogniwem mojego PC :decayed:

Pełna specyfikacja mojej karty. http://www.pcworld.idg.com.au/review/pc_components/gigabyte/8600_gt_gv-nx86t512h/218267/specs

Szukam czegoś używanego i niekoniecznie na super wypasie. Byle była lepsza od mojej i dawała radę z monitorem 22" i wywoływaniem cyfrowych negatywów z Nikona.

Tak wstępnie takie coś dla siebie znalazłem:

http://allegro.pl/gainward-8800-gts-320-mb-320-bit-ddr-3-i1960825803.html

http://allegro.pl/karta-graficzna-gainward-8800gts-320mb-i1961653716.html

http://allegro.pl/gainward-geforce-8800-gts-512-mb-i1951129736.html

http://allegro.pl/geforce-9600-gt-gigabyte-i1961191158.html

http://allegro.pl/sapphire-radeon-hd5830-xtreme-1gb-gddr5-bcm-i1966749852.html <- choć ta pewnie będzie za droga pod koniec...

Stary nie kombinuj tak :facepalm:

Ja jak kupiłem kompa w 2007r to wtedy tą kupiłem :arrow2:http://pclab.pl/art24817-4.html wówczas to był wypas ale też cena niestety była wypaśna.

Teraz zmieniając z GT na GTS pomimo że GTS ma większa szynę nie zauważysz różnicy w wydajności w nowych grach czy programach ponieważ ona nie ma nawet DX10 tylko DX 9c.

Nie dawno powyższa karta "spaliła" mi się, zaczęły się pojawiać artefakty nawet w biosie na forach wyczytałem że taka ma wadę fabryczną choć i tak długo ją miałem i zdawała egzamin, to byłem zmuszony kupić nowego GF GTX 560 Ti (znów na 4 lata :decayed:)

Kupiłem pastę, doprowadziłem ją do porządku i działa nie ma żadnych artefaktów, pytanie na jak długo.

Jeśli Twoja płyta gł. przyjmie nowszą kartę to szukaj coś pod DX11, 200-300zł i będziesz miał problem z głowy.

Jeśli nadal będziesz chciał kupić 8800GTS to Ci moją wyślę i sobie sprawdzisz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzięki Panowie :hi:

Grać to ja nie gram, ale wydajniejsza karta i tak jest mi potrzebna :) Będę polował na tego 5830. Próg cenowy 250 więc ciężko będzie...

Coś takiego jeszcze się pokazało. http://allegro.pl/sapphire-ati-radeon-ultimate-hd-3870-512mb-gddr4-i1967921803.html[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 12:04_________________________________________________Ahh...

Za dużo ich...

http://allegro.pl/gigabyte-gt440-1gb-oc-hdmi-dx11-ddr3-830-1800-wwa-i1969091436.html

http://allegro.pl/nvidia-geforce-9800gtx-512-gddr3-256-bit-koks-i1965077023.html

http://allegro.pl/asus-geforce-9800gtx-512-mb-i1961082910.html

http://allegro.pl/msi-geforce-9800gtx-512mb-i1966907936.html

http://allegro.pl/geforce-9800gtx-512mb-256bit-g92-i1964871055.html[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 20:14_________________________________________________Nie wiem, czy dobrze, czy źle, ale kupiłem :decayed:

http://allegro.pl/asus-geforce-gts250-1gb-ddr3-256bit-nieuzywana-i1969096559.html#siTitleBar

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.