Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Przejsćie z 1Din na 2Din zmiana radia Concert II na inne... BNS 5.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam okazje przełozyc sobie wszystkie graty z mojego 1Din na wszystko pod 2 Din. Czy wtyczki w radiach sie różnią ? :mysli: U siebie mam Concert II radio na ktore zmieniam to 2Din Symphony II lub CHORUS III lub concert III. da sie to w maire sprawnie i szybke przełożyc ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symphony 2 ma takie same kostki jak dotychczasowe radio 1din, wiec nie trzeba kupowac przejsciowki. Nie wiem jak CCHORUS3, ale Concert3 na 100% wymaga przejsciowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu bo właśnie chciałem zrobić to samo czy taki adapter załatwi sprawę http://allegro.pl/adapter-rns-e-plugplay-a3-a4-a6-i1950954957.html

I jeszcze jedno pytanie co zrobić z podpięciem anteny ?

Tak jak pisze w aukcji sprzedajacy pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ich jest na allegro ale może warto poszukać Symphony III generacji? jest o tyle lepsze od concerta, że ma zmieniarkę zabudowaną no i czyta mp3. Chorusa III nie bierz bo nie czyta mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po operacji, to radio to było Symphony 2, nie miałem wyboru :wink4: Nic mnie to nie kosztowało poprostu podmianka. Ważne że teraz łatwiej cokolwiek sensownego włożyc. Może bedzie RNS-E :wink4:

Co zauważyłem po montażu to Symphony II slabiej gra niz concert II bas jest słabszy i dzwiek jakis taki płytki, do tego jak na skali głośności mam 13 to jest średnio głośno na Concert II było na 13 dużo głośniej. Takie mam odczucia :confused4:

Jak sie ma jakość grania Concert III do BNS i CHourus III. Które z tych najlepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ci właśnie pisać kurde żebyś się nie wymieniał bo symphony II to dziadostwo które mam i właśnie wymieniam ale tak jak ty zastanawiałem się nad RNS-E jedyne co fajne to wygląd a reszta tak samo granie nie za ciekawe mało funkcji itd zdecydowałem się na pioneera avh-3300BT + profi ramka pod symphony wtedy radio ładnie wygląda niż w tych za 40zł ... zdam relacje koło czwartku piątku jak to gra jak wygląda , jedyna wada fis nie będzie wyświetlał utworów ale nie zależy mi na tym tak bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis podłączyłem BNS i po montażu niespodzianka :kwasny: Radio nie działa, nie włącza sie jak by było kompletnie martwe. Dziś był zdejmowany z nigo kod w serwisie i działało. Radio jest sprawne.

Do podłączenia uzyłem http://allegro.pl/adapter-iso-1-na-iso-2-rns-e-audi-rns-e-iso1-iso2-i1958463647.html i adaptera antenowego.

Moze czegoś jeszcze brakuje ?

Miał ktos podobny problem ?

Update:

Problem rozwiazany pin 15 i 16 w sekcji D musi być zmostkowany. Bns gra :decayed:

Info znalazłem na audiforum.us, na naszym forum nie było wiec może komuś sie przyda :) Poniżej schamat pinów

foto031sf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...