Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupujemy radio...jakie?


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, krótka piłka... Potrzebuje radio. Jakie polecacie? Fajerwerków być nie musi, byle przyzwoicie grało, ma napędzić skrzynie JBL GTO 1204BP-D i piec JBL GTO 7001E :wink4:

Budżet skromny- ok 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakiegoś pioneera polecam. Alpine też dobra ale żeby zagrała pieknie to trzeba patrzeć na te z górnej półki ( wiem bo sam przerabiałem ten temat). Do 400zł pioneer na prawdę ładną muzykę zagra. NIe wiem jak tam JVC i inne bo nie miałem styczności więc może ktoś inny cos powie o tych markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakiegoś pioneera polecam. Alpine też dobra ale żeby zagrała pieknie to trzeba patrzeć na te z górnej półki ( wiem bo sam przerabiałem ten temat). Do 400zł pioneer na prawdę ładną muzykę zagra. NIe wiem jak tam JVC i inne bo nie miałem styczności więc może ktoś inny cos powie o tych markach.

Pioneer'ka miałem w poprzednim aucie i byłem zadowolony...teraz też się zastanawiam właśnie nad tą marka. Jeszcze mi polecano właśnie Clarion'a i Alpine'a :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego http://allegro.pl/clarion-dxz588rusb-stan-bdb-pierwszy-wlasciciel-i1966756922.html tadio świetne ja dałem rok temu za używane nie całe 500zł wiec może tez w twoim budżecie się uda znaleść. Ma wszystko a nawet więcej niż potrzeba zwykłemu śmiertelnikowi. Szczególnie jesli napędzasz piecm i myśli sie o rozbudowie audio gdyz ma 6 wyjść na wzmacniacze i zawansowane sterowanie subem.

Jesli chodzi o pionieera to polecam ten egzemplarz http://allegro.pl/radio-samochodowe-pioneer-deh-4000ub-usb-mp3-i1968801604.html

gra bardzo fajnie (ma znajomy) a pozatym pasujące czerwone podświetlenie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego http://allegro.pl/clarion-dxz588rusb-stan-bdb-pierwszy-wlasciciel-i1966756922.html tadio świetne ja dałem rok temu za używane nie całe 500zł wiec może tez w twoim budżecie się uda znaleść. Ma wszystko a nawet więcej niż potrzeba zwykłemu śmiertelnikowi. Szczególnie jesli napędzasz piecm i myśli sie o rozbudowie audio gdyz ma 6 wyjść na wzmacniacze i zawansowane sterowanie subem.

I tego mi było trzeba :decayed:

Dziękówa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 20:55_________________________________________________Radio wybrane - temat do zamknięcia, żeby śmietnika nie było :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...