Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kupujemy radio...jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, krótka piłka... Potrzebuje radio. Jakie polecacie? Fajerwerków być nie musi, byle przyzwoicie grało, ma napędzić skrzynie JBL GTO 1204BP-D i piec JBL GTO 7001E :wink4:

Budżet skromny- ok 400zł

Opublikowano

No to jakiegoś pioneera polecam. Alpine też dobra ale żeby zagrała pieknie to trzeba patrzeć na te z górnej półki ( wiem bo sam przerabiałem ten temat). Do 400zł pioneer na prawdę ładną muzykę zagra. NIe wiem jak tam JVC i inne bo nie miałem styczności więc może ktoś inny cos powie o tych markach.

Opublikowano

Ja polecam Clariony idzie coś tym budżecie znaleść.

Opublikowano
  • Autor

No to jakiegoś pioneera polecam. Alpine też dobra ale żeby zagrała pieknie to trzeba patrzeć na te z górnej półki ( wiem bo sam przerabiałem ten temat). Do 400zł pioneer na prawdę ładną muzykę zagra. NIe wiem jak tam JVC i inne bo nie miałem styczności więc może ktoś inny cos powie o tych markach.

Pioneer'ka miałem w poprzednim aucie i byłem zadowolony...teraz też się zastanawiam właśnie nad tą marka. Jeszcze mi polecano właśnie Clarion'a i Alpine'a :)
Opublikowano

Ja mam takiego http://allegro.pl/clarion-dxz588rusb-stan-bdb-pierwszy-wlasciciel-i1966756922.html tadio świetne ja dałem rok temu za używane nie całe 500zł wiec może tez w twoim budżecie się uda znaleść. Ma wszystko a nawet więcej niż potrzeba zwykłemu śmiertelnikowi. Szczególnie jesli napędzasz piecm i myśli sie o rozbudowie audio gdyz ma 6 wyjść na wzmacniacze i zawansowane sterowanie subem.

Jesli chodzi o pionieera to polecam ten egzemplarz http://allegro.pl/radio-samochodowe-pioneer-deh-4000ub-usb-mp3-i1968801604.html

gra bardzo fajnie (ma znajomy) a pozatym pasujące czerwone podświetlenie :evil:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam takiego http://allegro.pl/clarion-dxz588rusb-stan-bdb-pierwszy-wlasciciel-i1966756922.html tadio świetne ja dałem rok temu za używane nie całe 500zł wiec może tez w twoim budżecie się uda znaleść. Ma wszystko a nawet więcej niż potrzeba zwykłemu śmiertelnikowi. Szczególnie jesli napędzasz piecm i myśli sie o rozbudowie audio gdyz ma 6 wyjść na wzmacniacze i zawansowane sterowanie subem.

I tego mi było trzeba :decayed:

Dziękówa :notworthy:

Opublikowano
  • Autor
:good:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 20:55_________________________________________________Radio wybrane - temat do zamknięcia, żeby śmietnika nie było :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.