Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] jakie głosniki przód bo B5 pod Bose

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jak w temacie, jeden z przodu mi brzęczy, co załozyć zamiast ori od bose na przód???

może ktos przerabiał ten temat???czy potrzebne jakies adaptery itd.

pozdro

Opublikowano
:szukaj:
Opublikowano

:szukaj:

aleś pomógł :polew: :polew:

Opublikowano

:szukaj:

aleś pomógł :polew: :polew:

bo tego jest tak dużo na forum, jak o tunningu 1,9. wystarczy poczytać tu bądź w dziale warsztat :wallbash:

Opublikowano

:szukaj:

aleś pomógł :polew: :polew:

bo tego jest tak dużo na forum, jak o tunningu 1,9. wystarczy poczytać tu bądź w dziale warsztat :wallbash:

ok luz ale mogłes chociarz napisac w który dział zajrzeć a nie :szukaj: Mnie tez czasem wnerwia jak ludzie ida na łatwizne ale jak wstawiają :szukaj: tez nie lubie :tongue4:

EOT

Opublikowano
  • Autor

gdybym znalazł jednoznaczną odpowiedź nie zakładałbym nowego tematu, także dzięki za wskazówki.

Opublikowano

gdybym znalazł jednoznaczną odpowiedź nie zakładałbym nowego tematu, także dzięki za wskazówki.

normalnie poleciłbym Ci jakies 16,5cm PB albo Hertz ale nie wiem jak jest z Bose.
Opublikowano
  • Autor

gdybym znalazł jednoznaczną odpowiedź nie zakładałbym nowego tematu, także dzięki za wskazówki.

normalnie poleciłbym Ci jakies 16,5cm PB albo Hertz ale nie wiem jak jest z Bose.

nie chce rzezać na 16, wszytkie wątki prowadzą do tego żeby przerabiać na 16, nie mam na to czasu, chce zmienić te bo brzeczą, a jezeli nowe beda lepiej grały niż te co mam to jeszcze lepiej,.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:47_________________________________________________wiem jak działa bose , sam je zakładałem, nie traktuj mnie jak laika, pytałem wyłącznie dlatego że pewnie ktos juz mocował 13, potrzebuje info jaki model i tyle,.

dzieki

Opublikowano

tu masz 13ki przeciez

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/wygsup3uszenie_drzwi_i_montaiquest_gsup3oparanika_13cm-t10011.0.html

Są dedykowane głosniki do modeli aut od renomowanych firm również, ale cena nie jest mała

Opublikowano

nie chce zakładać nowego tematu więc pytam tutaj...

czy radio navigation plus DX można przekodować na BOSE ??

Opublikowano

nie chce zakładać nowego tematu więc pytam tutaj...

czy radio navigation plus DX można przekodować na BOSE ??

można

Opublikowano

poleccie mi jakies glosniki 13 chce wymienic poniewaz jeden glosnik mi wysiadl a drugi dlugo nie pogra (orginaly mi wystarczaly nie potrzebuje pakowac 16) poprostu jak najlepsze zamienniki takie zeby latwo bylo je wymienic bez zbednych klopotów

przypomne B5 98r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.