Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] jakie głosniki przód bo B5 pod Bose


Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie, jeden z przodu mi brzęczy, co załozyć zamiast ori od bose na przód???

może ktos przerabiał ten temat???czy potrzebne jakies adaptery itd.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj:

aleś pomógł :polew: :polew:

bo tego jest tak dużo na forum, jak o tunningu 1,9. wystarczy poczytać tu bądź w dziale warsztat :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj:

aleś pomógł :polew: :polew:

bo tego jest tak dużo na forum, jak o tunningu 1,9. wystarczy poczytać tu bądź w dziale warsztat :wallbash:

ok luz ale mogłes chociarz napisac w który dział zajrzeć a nie :szukaj: Mnie tez czasem wnerwia jak ludzie ida na łatwizne ale jak wstawiają :szukaj: tez nie lubie :tongue4:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym znalazł jednoznaczną odpowiedź nie zakładałbym nowego tematu, także dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym znalazł jednoznaczną odpowiedź nie zakładałbym nowego tematu, także dzięki za wskazówki.

normalnie poleciłbym Ci jakies 16,5cm PB albo Hertz ale nie wiem jak jest z Bose.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym znalazł jednoznaczną odpowiedź nie zakładałbym nowego tematu, także dzięki za wskazówki.

normalnie poleciłbym Ci jakies 16,5cm PB albo Hertz ale nie wiem jak jest z Bose.

nie chce rzezać na 16, wszytkie wątki prowadzą do tego żeby przerabiać na 16, nie mam na to czasu, chce zmienić te bo brzeczą, a jezeli nowe beda lepiej grały niż te co mam to jeszcze lepiej,.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:47_________________________________________________wiem jak działa bose , sam je zakładałem, nie traktuj mnie jak laika, pytałem wyłącznie dlatego że pewnie ktos juz mocował 13, potrzebuje info jaki model i tyle,.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz 13ki przeciez

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/wygsup3uszenie_drzwi_i_montaiquest_gsup3oparanika_13cm-t10011.0.html

Są dedykowane głosniki do modeli aut od renomowanych firm również, ale cena nie jest mała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zakładać nowego tematu więc pytam tutaj...

czy radio navigation plus DX można przekodować na BOSE ??

można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleccie mi jakies glosniki 13 chce wymienic poniewaz jeden glosnik mi wysiadl a drugi dlugo nie pogra (orginaly mi wystarczaly nie potrzebuje pakowac 16) poprostu jak najlepsze zamienniki takie zeby latwo bylo je wymienic bez zbednych klopotów

przypomne B5 98r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...