Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy przednie - regulacja elektryczna i manualna


yater1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Spotkała mnie niemiła niespodzianka. Stłukłem sobie reflektor przedni. Przeszukiwałem wiadome portale. Znalazłem kilka możliwości. Pytanie jest takie, czy lampy z regulacją manualna mozna przystosować do regulacji elektrycznej.

W stłuczonej poza stłuczonym szkłem i urwanymi zaczepami wszystko jest chyba OK.

Miał ktoś kiedyś z tym styczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade. Jezeli w lampie jest regulacja manualna to ja wyjmujesz a w to miejsce wkładasz silniczek ze starej lampy,instalacja powinna być,jezeli nie to przekładasz tez instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zależy jakie masz opcje:

jeżeli masz Valeo to kupujac Valeo nie bedzie problemu,natomiast silniczek Valeo jest za dóży i np. do Depo nie wejdzie i wtedy pozostaje kupić silniczek od punto II który idealnie pasuje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zależy jakie masz opcje:

jeżeli masz Valeo to kupujac Valeo nie bedzie problemu,natomiast silniczek Valeo jest za dóży i np. do Depo nie wejdzie i wtedy pozostaje kupić silniczek od punto II który idealnie pasuje

pozdrawiam

madaj , ten myk z siliczkiem od Punto II przechodzi w lampach zespolonych a kolega chyba ma jeszcze lampy dzielone a tam silniczek jest zupełnie inny,o ile mnie pamiec nie myli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie kupiłem orginalne VALEO. Równiez po przejściach. Regulacje elektryczna nie bardzo daziała. Robi jeden krok a dalej tylko cos "pstryka". Muszę z tym powalczyć, albo zostawię do czasu naprawy zderzaka i kupię jakieś zespolone oczy anioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...