Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVF] Czysta seria :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym zrobił ramkę w kolor auta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to już jest problem, z tym grillem :gwizdanie: ale chyba czarny mat do mnie przemawia

Opublikowano

w długich mam zwykłe h7

A po co Ci jak masz Bi? :) Może by tam coś do jazdy dziennej wrezać? Typu DLR jak montują w B7? :mysli: Czaisz o czym mówię? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w długich mam zwykłe h7

A po co Ci jak masz Bi? :) Może by tam coś do jazdy dziennej wrezać? Typu DLR jak montują w B7? :mysli: Czaisz o czym mówię? :wink4:

wiem o co chodzi, pomyślimy

Opublikowano

cudo dawaj do Battalionu :decayed::kox::good:

Opublikowano
  • Autor

się robi :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:15_________________________________________________tylko jakieś ładniejsze foto zrobię[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:20_________________________________________________zastanawiam się czy do moich czornych lamp będą się ładnie prezentowały takie kierunki, chyba że macie jakieś inne do polecenia

http://moto.allegro.pl/item852683575_kierunkowskazy_boczne_audi_a3_a4_a8_fabia_octavia.html

bo te ponoć to lipa

http://moto.allegro.pl/item877707037_migacze_boczne_audi_a4_a3_skoda_fabia_black_chrome.html

Opublikowano

Bierz pierwsze. Zwykłe... Tamte to jakaś ch... jest.

Opublikowano
  • Autor

tak myślałem

:wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne masz lampy, też muszę nad takimi pomyśleć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeśli chodzi o samo malowanie to roboty na 12h z tym że farba musi być szybko schnąca, ja robiłem bixenona około 2 dni

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Niedługo to dzieło zobaczę "in live" :kox:

Opublikowano
  • Autor

panie teraz to nie ma co oglądać :kox: ale trochę szpachli silikonu lakieru betonu i bedzie cacy :decayed::polew:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Seba kiedy jedziemy tą wielką krową, najlepiej weź ją bez naczepy i pojedziemy na Bora Komorowskiego we Czwartek i będziemy się ścigać :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

nie macie szans na starcie bo ruszam z 4 biegu :kox::decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:32_________________________________________________a bez naczepy to z 5 ruszę :naughty:

Opublikowano

witam kolege od kółka Man 18.448 moja szpula :tongue4:

a co do cywil autka ładna szpuleczka zmiany jak najbardziej na plus fajne lampki z przodu jak one sie nazywają :wink4:

Pozdrwiam i bezstresowej jazdy i bezawaryjnej :wink4:

Opublikowano

witam kolege od kółka Man 18.448 moja szpula :tongue4:

a co do cywil autka ładna szpuleczka zmiany jak najbardziej na plus fajne lampki z przodu jak one sie nazywają :wink4:

Pozdrwiam i bezstresowej jazdy i bezawaryjnej :wink4:

One nie mają nazwy bo to są normalne poliftowe tylko pomalowane od środka na czarno i wyrezany biksenon, pisał wszystko w temacie :wink4:

Korci mnie żeby sobie tak samo zrobić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lampy przód to przerobione depo na bixenon

a co do jazdy to z wzajemnością :hi:

Opublikowano

Seba jak to się mówi, bier mana i wpadaj na spota :polew::kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

obawiam się że cabrio by się zrobiło jak bym dojechał na dach galerii :polew:

Opublikowano

:polew:

To wyjątkowo zrobi się miejsce na parkingu przed plazą a później pojedzie się śmigać na pas startowy, ale musimy poczekać na śnieg :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.