Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Też sie pochwale:)


Hatek

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak mu się się dopiero co Dzieciątko urodził,o to te foteliki dla małych dzieci inaczej nie ustawisz na przednim siedzeniu, jak tyłem do kierunku jazdy. A co za tym idzie to poducha musi być wyłączona. Np w oplach w schowku jest specjalny przełącznik który kluczykiem od stacyjki wyłącza się poduchę pasażera :cool1:

nie tylko w oplach, w innych też są takie wyłączniki w schowku pod kluczyk. osobiście przewoziłbym dzieciaczka z tyłu, nie z przodu. Dzieciaki małe i tak są takie, że po 5 minutach jazdy zasypiają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak mu się się dopiero co Dzieciątko urodził,o to te foteliki dla małych dzieci inaczej nie ustawisz na przednim siedzeniu, jak tyłem do kierunku jazdy. A co za tym idzie to poducha musi być wyłączona. Np w oplach w schowku jest specjalny przełącznik który kluczykiem od stacyjki wyłącza się poduchę pasażera :cool1:

nie tylko w oplach, w innych też są takie wyłączniki w schowku pod kluczyk. osobiście przewoziłbym dzieciaczka z tyłu, nie z przodu. Dzieciaki małe i tak są takie, że po 5 minutach jazdy zasypiają :wink4:

Mi też chodziło o dopiero co narodzone dziecko. Tylko w fotelikach mocowanych tyłem do kierunku jazdy da się je przewozić. Przewożąc dzieciaka z tyłu nie jesteś w stanie pilnować go tak, jak możesz to robić kiedy jedzie z przodu. I nie chodzi o to, że nabroi zanim zaśnie, tylko o czuwanie, czy nic mu się nie dzieje niedobrego. A z tego co kojarzę, wyłącznik poduszki pasażera w b5 był w wyposażeniu opcjonalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzę jutro u siebie czy mam taki wyłącznik i dam ci znać jak znajdę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takowy wyłącznik mam nisko w słupku środkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem to troche żmudna robota. Chodzi mi oczywiście sytuacje w których jade sam autem z córeczka, żeby mieć na nią oko są różne przypadki chociażby w mojej okolicy dzieciątko udusiło sie wymiocinami :(

Wiem że w niektórych b5 sa takie wyłączniki i zastanawia mnie czemu tego nie można założyć i zaprogramować?

Od dzisiaj to ja bardzo zachorowałem na zmiane z 1 din na 2 din wyliczyłem ksozt około 1,7 tys - 2 tys zł oczywiście navi z tunerem TV i do tego kamerka cofania ale pytanie czy jak Polska wejdzie w "cyfrową telewizje naziemną" czy będzie moża oglądać Tv w aucie?

bania a to masz fabryczne? czy jakaś własna robota? i w którym słupku to masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fabryczne ale ja mam angola było w słupku fabrycznego kierowcy teraz pasażera

Można to zrobić w niezbyt skomplikowany sposób średnio rozgarnięty elektronik ogarnie , wystarczy odłączyć poduchę a zamiast niej zapiąć odpowiedni opór żeby komp nie wywalał błędu ładny przycisk trochę kabli i jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bania, czy to na pewno jest wyłącznik poduchy? W słupku seryjnie był wyłącznik kontroli wnętrza samochodu (alarm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nie sprawdzałem ostatnio ale wydaje mi się ze był tam symbol ludzika z poduchą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem w instrukcji:

alarm.jpg

Wyłącznik poduszki oryginalnie był montowany w schowku, w jego lewym górnym rogu. Są to informacje z instrukcji do polifta, ale wątpię, żeby w przedlifcie był taki przełącznik w słupku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z cięzkim sercem Sprzedana :(

Kupiona za 17 tys po 2 latach użytkowania pojechała za 18 tys wiec nie jest zle.

Czas na B6 macie jakieś fajne do wzięcia?? :)

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

No i z cięzkim sercem Sprzedana :(

Kupiona za 17 tys po 2 latach użytkowania pojechała za 18 tys wiec nie jest zle.

Czas na B6 macie jakieś fajne do wzięcia?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...