Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] SZEROKA STAL A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak wyżej. Na allegro idze dorwać 17 a to juz fajnie wyglada przy szerokiej stali

Opublikowano

tak jak wyżej. Na allegro idze dorwać 17 a to juz fajnie wyglada przy szerokiej stali

fakt, widziałem kiedyś Betkę E39 na szerokiej 17stce to już robiło robotę... :cool1:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Siema

Zajmuje sie poszerzaniem felg i potrzebuje poszerzyć do audi na zimę ale chce zostawić seryjne opony widział ktoś gdzieś zdjecia szerokiej stali na oponie balonie tzn 195/65 myślę przód na 7.5 a tył na 8.5 poszerzyć

Jakby kogoś interesowało jedno z moich kompletów które robiłem http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/539035_457609434279322_1976478439_n.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Sorry za odkop, może komuś się przyda. Zdjęcie mojej kozy na zimowym setupie. 195/65/15 przód 8,5j tył 9j. :)

3b91565155b0bf97med.jpg

Opublikowano

ta srebna wygląda mistrzowsko, ale swoja drogą bałbym się jeździć na takiej spawanej feldze....

Opublikowano

szkoda ze nie ma w serii 17stek pod 5x112... chyba ze ktos ma jakies info?

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

u siebie mam stalowki 16 od merola z ET31 i wygladaja posrednio miedzy zwykla a poszerzana stalowka, sa prawie na rowni z rantami blotnikow

Opublikowano
szkoda ze nie ma w serii 17stek pod 5x112... chyba ze ktos ma jakies info?

wiem, że w bemkach 3litrowych były stalówki 18cali ze względu na dużą tarcze, ale czy w audikach 17 to nie wiem :kwasny:

Opublikowano

w beemkach to i 17 są bez problemu do dostania ale właśnie w audi nie... szeroka stal ma juz bardzo małe ET, do tego dystans/adapter zmeiniajacy rozstaw srub ktorego 4szt to 500-600 zl i juz sie robia dodatkowe koszta, nie mowiac juz czy w ogole upcha sie to wszystko

Opublikowano

Poszerzana dojazdówka nieźle wygląda :shock3:

szerokidojazd_zps6e8ecb1a.jpg

Ale faktycznie trochę strach by było szybciej pojechać na takich kółkach :kwasny:

Opublikowano

fajnie wyglada

Opublikowano
Sorry za odkop, może komuś się przyda. Zdjęcie mojej kozy na zimowym setupie. 195/65/15 przód 8,5j tył 9j. :)

http://images46.fotosik.pl/2095/3b91565155b0bf97med.jpg

OMG:shock3:

szeroka stal + zawieszenie z terenówki:facepalm:

swoja drogą bałbym się jeździć na takiej spawanej feldze....

połowa Vag maniaków jeździ na takich kołach i żyją....

szkoda ze nie ma w serii 17stek pod 5x112...

oczywiście że są

Opublikowano

Jakie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.