Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki dystans do Felgi RH et45 szerokość 9cali R16


MisiekDD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam problem z felgami które niedawno kupiłem. A mianowicie kiedy chciałem je założyć to zauważyłem że na przedniej osi obcierają o zaciski hamulcowe ;(. Niestety nie znam się na felgach a tym bardziej na dystansach więc nie wiem jakie będą odpowiednie. Jednak zaczyna martwić mnie również to czy felgi po założeniu z dystansami nie będą wystawać poza obrys błotnika i czy na dołkach nie będzie nic obcierało :kwasny:

W tej chwili na felgi naciągnięte są opony 205/50 R16 . Felgi są naprawdę ładne bo mają szeroki wypolerowany rant i nie są zniszczone a i cena była atrakcyjna i napaliłem się na nie jak szczerbaty na suchary, a teraz może trzeba będzie je sprzedać :wallbash:. Mam nadzieje że coś doradzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et 35 chyba będzie równo z nadkolem w b5 także możę 10 mm było by ok

sam kupiłem ostatnio eSowe w et 43, pytałem o dystanse pod to, ale temat umarł

także ślędzę ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 cali i ET45 to taki troszkę już max żeby nie tarło z przodu o błotnik przy glebie. Z tyłu nie będzie problemu żadnego, nawet dystans wejdzie.

Z przodu jak zaczepia o zacisk to daj dystans taki żeby nie zawadzało, 5 mm jeszcze upchniesz, na 9 calach naciąg ładny wyjdzie to i błotnika nie ruszy, z tyłu spokojnie 1 cm dystans i będzie grubo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 5mm jest za mało ;( dalej obciera bo już mierzyłem z takim dystansem więc trzeba większy ale o ile ? I to jest najważniejsze pytanie :wallbash:

a 5 mm więcej poprawi ? bo chyba więcej Ci koło odsunie za obrys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...