Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie radio do a4/b5


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

zakupiłem a4/b5/2000 rok po lifcie, podświetlanie licznika na biało.

w aucie nie ma radia i nie mam pojęcia jakie powinno być, mowa o oryginalnych, czy kaseciak czy już na cd będzie pasował, czy chorus czy concert ??.

proszę o pomoc jakie mogę zamontować.

z innej beczki jak nie oryginalne to jakie pasuje z podświetlaniem czerwonym, mowa o innych markach które nie są montowane fabrycznie.

dzięki i pozdro. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zmieniarkę to concert jeśli nie to chorus mowa tu o 1din, większość nowych radio znajdziesz z czerwonym podświetleniem, a nawet czerwono białym które będzie pasowało do podświetlenia np. ALPINE :) JVC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o concert 1. concert 2 wyszło b6, ja także posiadam audi a4 2000r i oryginalnie mam concert ( kasieciak ) + zmieniarka + soobwofer. jeśli nie masz zmieniarki to chorus, concert ma po prostu opcje do zmieniarki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kolega wyżej polecam alpine/ sony xplod

Ja również dołączam się do tej opinii.

W ciągu 4 lat użytkowania A4ki padły 2 sztuki Chorusa. Problem wszystkim oczywiście znany - wadliwe procki.

Powiedziałem dość, zwłaszcza, że to kaseciaki, bez możliwości podłączenia zmieniarki. Kupiłem to http://sklep.audiomania.pl/pl/alpine-cde-120rr-radioodtwarzacz-cd-sterownik-usb.html i jestem mega zadowolony. Ma CD/MP3, wejście AUX i USB natomiast jakość dźwięku jest rewelacyjna, jak dla typowego użytkownika (nie melomana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Alpine CDA 117Ri miód pasuje do białego podświetlenia i reszty czerwonej.Mam takie i super jestem zadowolony.Jakbyś chciał używkę na Gwarancji to kolega ma po sprzedanym aucie-PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolego w swojej b5 która miałem wsadziłem tam to radyjko Pioneer 4900IB i fajnie wygladało i b. dobrez grało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...