Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Po wymianie klocków przednich nadal zapala mi się kontrolka zużytych okładzin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zapaliła mi się kontrolka zużytych okładzin hamulcowycj wiec je wymieniłem i kontrolka znikla. Było to jakies 3 tygodnie temu ale od od kilku dni jak odpalam auto to zapala mi się kontrolka zuzytych okladzin. Ja zgaszę silinik i wcisne hamulec i znowu zaplace to jest juz OK i tak bedzie do momentu kiedy zaparkuje auto i pozostaiwe na dłuższa chwilę. Jak odpale zap,laa sie kontrolka to ja gasze silnik wciskam pedal hamulca i zapalam i kontrolka wtedy sie nie swieci. Jakies pomysly na rozwiazanie tego problemu ?

Opublikowano
  • Autor

tak sobie myslalme i pewnie to bede musial to zorbic :( zastanawia mnie dlaczego jak wcisne hamu8lec problem znika a jak auto postoi troche czasu to znowu sie pojawia :(

Opublikowano

sprawdź też czy nie zaśniedziały styki we wtyczkach :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

odswieze troche temat , bo jest ich az za duzo na ten temat , ale mam taki problem , świeci mi sie non stop (o) na duzym fisie na gorze :/ sprawdzalem przewody 3krotnie , pryskalem stykiem , probowalem mostkowac kable , sprawdzalem w vagu , sprawdzilem wszystkie zarowki , mam MAX ile tyle wejdzie plynu hamulcowego po sam korek , a kontrolka non stop sie pali i nigdy nie gasnie :/ piekniego dnia sie zapalila i postanowila mnie wkurzac chyba do konca zycia :/ mam takie pytanie jak wylaczyc na stale to badziewie bo juz sie poddalem , Audi a4 b6 2001 AWX 96kw duzy fis aha :D sprawdzalem wszystkie dokladnie bezpieczniki :)

Ps jak wymontowac ta siateczke ze zbiorniczka plynu hamulcowego ? przekreca sie w lewo i prawo ale nie chce wyjsc do gory :/ udalo sie komus ja wyciagnac czy jej sie nie wyciaga ? bo tak sobie mysle ze moglbym poruszac paluchem i moze bym cos odblokowal tam jaki czujnik poziomu plynu , ktos wie gdzie ten czujnik jest jak go wymontowac i przeczyscic ? no i moze wymienie plyn od razu ten ze zbiorniczka przynajmniej zeby nie odpowietrzac

Opublikowano

gacekmen1 A może sterownik ABS padł? Podłącz pod VAG'a.

Opublikowano

Pisalem :) sprawdzilem klocki , od wewnetrznej ,zewnetrznej :D az taki glupi nie jestem zeby nie zobaczyc tak podstawowej sprawy , podlaczylem vaga i zobaczylem takie cos

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Chassis Type: 8E - Audi A4 B6

Scan: 01,02,03,08,09,15,16,17,26,36,37,45,46,55,56,63,76

-------------------------------------------------------------------------------

Address 01: Engine

Controller: 038 906 019 CG

Component: 1,9l R4 EDC G000SG 1366

Coding: 00002

Shop #: WSC 63351

WAUZZZ8EZ1A048427 AUZ6Z0A0055285

No fault code found.

Readiness: N/A

-------------------------------------------------------------------------------

Address 03: ABS Brakes

Controller: 8E0 614 517

Component: ABS/ESP front D1320

Coding: 04255

Shop #: WSC 46264

1 Fault Found:

65535 - Internal Control Module Memory Error

00-00 - -

-------------------------------------------------------------------------------

Address 08: Auto HVAC

Controller: 8E0 820 043

Component: A4 Klimaautomat 0408

Coding: 00000

Shop #: WSC 63351

No fault code found.

-------------------------------------------------------------------------------

Address 09: Cent. Elect.

Controller: 8E0 907 279 E

Component: int. Lastmodul RDW 0305

Coding: 00011

Shop #: WSC 65404

No fault code found.

-------------------------------------------------------------------------------

Skipping Address 15-Airbags

-------------------------------------------------------------------------------

Address 16: Steering wheel

Controller: 8E0 953 549 J

Component: Lenksáulenmodul 0204

Coding: 00041

Shop #: WSC 63351

No fault code found.

-------------------------------------------------------------------------------

Address 17: Instruments

Controller: 8E0 920 900 E

Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D12

Coding: 00002

Shop #: WSC 07777

WAUZZZ8EZ1A048427 AUZ6Z0A0055285

1 Fault Found:

01316 - ABS Control Module

49-10 - No Communications - Intermittent

-------------------------------------------------------------------------------

Address 46: Central Conv.

Controller: 8E0 959 433 J

Component: Komfortgerát T85 0112

Coding: 06720

Shop #: WSC 63351

4 Faults Found:

01561 - Left Rear Door

59-10 - Can't Unlock - Intermittent

01561 - Left Rear Door

61-00 - Won't De-Safe

01803 - Door Warning Lamp: Rear Left (W37)

28-00 - Short to B+

01559 - Drivers Door

61-10 - Won't De-Safe - Intermittent

-------------------------------------------------------------------------------

Address 55: Xenon Range

Controller: 4B0 907 357 C

Component: dynamische LWR D05

Coding: 00060

Shop #: WSC 63351

No fault code found.

-------------------------------------------------------------------------------

Address 56: Radio

Controller: 8E0 035 186 J

Component: concert II GRO 0008

Coding: 01010

Shop #: WSC 63351

2 Faults Found:

01300 - Control Module for Navigation with CD-Rom (J401)

49-00 - No Communications

01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285)

49-10 - No Communications - Intermittent

End --------------------------------------------------------------------------------------------------

Cos tu pisze o ABS , ale u mnie abs i esp dziala , :/ a szukac bledu ktorego niema :/ niewiem , chyba najlepszym rozwiazaniem wylaczyc na stale ta informacje bo juz mnie wkurza

Opublikowano

Odpielem komputer , poczyscilem styki itp. styki od abs tez , podlaczylem i zaczelo sie dopiero ;p bledy a bledy :D

Moze mi ktos powiedziec czy musze wymienic pompe ABS czy mozna ja tylko zaprogramowac od nowa ? i ile koszt takiej naprawy moze wyniesc, bo chce jechac do fachowca tylko nie chce zeby mnie oszukal cwaniaczek ze wezmie zawola za cos 500zl co jest warte np 100zl :D

wszystko dziala ABS ,ESP ale ta kontrolka hamulca wciaz mnie denerwuje i musze to zrobic

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Control Module Part Number: 8E0 614 517

Component and/or Version: ABS/ESP front D1320

Software Coding: 04255

Work Shop Code: WSC 46264

2 Faults Found:

01826 - Sensor for Steering Angle (G85): Supply Voltage Terminal 30

35-00 - -

01206 - Shareware Version. To Decode all DTCs

27-00 - Please Register/Activate

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Control Module Part Number: 8E0 920 900 E

Component and/or Version: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D12

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 07777

Additional Info: WAUZZZ8EZ1A048427 AUZ6Z0A0055285

1 Fault Found:

01039 - Coolant Temperature Sensor (G2)

30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent

18057 Magistrala CAN ABS - brak sygnałuŰ

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Control Module Part Number: 038 906 019 CG

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G000SG 1366

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 63351

Additional Info: WAUZZZ8EZ1A048427 AUZ6Z0A0055285

1 Fault Found:

18057 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller

P1649 - 35-00 - -

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.