Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jak wgrać mapy do fabrycznej nawigacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak w temacie. Posiadam Audi A4 2004r. nawigację mam w fisie, nagrałem już mapę polski. Będę mógł ją dopiero wieczorem sprawdzić, ale nie chciałbym nic uszkodzić przy wgrywaniu. Czy mógłby ktoś z was napisać co zrobić aby dobrze wgrać te mapy do nawigacji ?? I czy po wgraniu płyta musi być dalej w zmieniarce, czy można ją wyciągnąć ??

Pierwszy raz coś takiego będę robił w nawigacji fabrycznej i wolę na początku wszystkiego się dowiedzieć co i jak zanim się za to zabiorę.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam.

Jak w temacie. Posiadam Audi A4 2004r. nawigację mam w fisie, nagrałem już mapę polski. Będę mógł ją dopiero wieczorem sprawdzić, ale nie chciałbym nic uszkodzić przy wgrywaniu. Czy mógłby ktoś z was napisać co zrobić aby dobrze wgrać te mapy do nawigacji ?? I czy po wgraniu płyta musi być dalej w zmieniarce, czy można ją wyciągnąć ??

Pierwszy raz coś takiego będę robił w nawigacji fabrycznej i wolę na początku wszystkiego się dowiedzieć co i jak zanim się za to zabiorę.

Pozdrawiam.

w rns-e musi plyta caly czas siedziec wiec pewnie w Twojej też :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Aha, ok. A te mapy jak wgrać, czy po włożeniu płyty wszystko samo się zainstaluje czy trzeba ręcznie coś poustawiać ?

Opublikowano

Aha, ok. A te mapy jak wgrać, czy po włożeniu płyty wszystko samo się zainstaluje czy trzeba ręcznie coś poustawiać ?

Tam sie nic nie instaluje :wink4: Ustawiasz trase , sprzęt znajduje satelity i jedziesz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ok. Dzięki za wyjaśnienie, wieczorem będę mógł dopiero sprawdzić tą mape. Jak będę miał jakiś problem to się odezwę.

Opublikowano
  • Autor

A nawigacja ta między zegarami to nie jest D ? Bo nie sprawdzałem jaki mam model, nawet niewiem gdzie to sprawdzić bo żadnej książki nie dostałem. A jak patrzyłem na RNS-E w googlach to w grafice pokazywało, że to jest nawigacja duża na środku deski (na miejscu radia). Chyba, że się mylę to poprawcie. Z góry dzięki.

Opublikowano

Czyli masz małą NAVI z napedem w bagazniku :)

Wkladasz tam plytke i ma wszystko hulac .

Opublikowano
  • Autor

Wszystko chodzi elegancko. Ale ściągnąłem mapy z 2010, znalazłem chyba najnowsze 2011/2012, ale mam pytanie:

Jak ściągnąłem tą starszą wersję był tam plik .ccp do CloneCD, w tym co teraz ściągnąłem jest kilka plików w tym obraz płyty do CloneCD ale nie ma pliku z profilem .ccp. Czy on będzie taki sam jak ten starszy, czy powinien być do każdej mapy inny ??[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 20:13_________________________________________________Piszę w celach informacyjnych. Nagrałem starym profilem z mapy DX Polska 2010/2011 i wszystko świetnie chodzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.