Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moje OOOO A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Oto i moja A4 1.8 20V(ADR)125Ps może i nie potwór jeśli chodzi o moc i osiągi ale mi wystarczy;)

Co do wyposażenia to tak:

- wspomaganie kierownicy

- centralny zamek

- 4x Airbag

- ABS

- el. i podgrzewane lusterka

- 4x el.szyby

- domykanie szyb z kluczyka

- Immobilaizer

- Klimatronik

- podłokietnik x2

- regulacja fotela kierowcy

- rozkładana dzielona tylna kanapa

- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

Małe audio:

- radio Pioneer 2300

- głośniki przód Pioneer

- głośniki tył JBL(w podszybiu)

- wzmacniacz JBL

- skrzynka Magnat

Jak narazie seria,na foto w setupie zimowym czyli na ori alu 15" ale po zimie mam zamiar zakupić jakieś 16" albo 17" i może jakiś gwint żeby nie wyglądała jak koza;)

P.S

Fotki robione na szybko po umyciu;)

imag0133jy.jpg

imag0134rm.jpg

imag0135s.jpg

imag0132rq.jpg

imag0145i.jpg

imag0138mg.jpg

imag0130t.jpg

imag0134k.jpg

Opublikowano

No ładna ale jakiś miszmasz tu chyba tył lampy po lift kiera przed ale mniejsza niech służy Jak cos ma aluski 15 orginał tanio :cool1:

Opublikowano

Co do alu. to wal 17" śmiało :D a co do samochodu to ładny jak każde B5 :D

Opublikowano

ładne autko! tylko ten znaczek z tylniej klapy S4 usun, bo to taka siara jak na bmw e39 316 - M3. Bezawaryjnosci zycze! :hi:

Opublikowano
  • Autor

"miszmasz" bo kupione w PL od 2-go właściciela a pierwotnie była jeżdżona we Włoszech,a tam z tego co mi wiadomo to szły takie pomieszane przedlift+polift :wink4:

Opublikowano

ładne autko! tylko ten znaczek z tylniej klapy S4 usun, bo to taka siara jak na bmw e39 316 - M3. Bezawaryjnosci zycze! :hi:

dobrze mówi... :thumbup: wódki mu dać :drunk:

Opublikowano

Znaczek chetnie odkupie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

radimm wiem o co kaman :wink4:żeby nie było,ja tego nie nakleiłem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tak apropos naklejania...czym usunąć naklejkę(bo poprzedni właściciel walnął ją na klapie i za cholere zdrapać nie mogę)???

Opublikowano

Hmm jak się nie mylę to należy lekko przygrzać suszarką i klej się zrobi taki siaki i myśle powinno zejsc ale czekaj na odpowiedz innego fachmistrza :decayed::ad:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za rade :) jak będzie pogoda to się tym zajme bo mnie ta naklejka wk*****(znaczy drażni) :wink4:

Opublikowano

Może i się powtarzam :decayed: ale o glebę nią :cool1: 17-sta i będzie malinka :kox:

Opublikowano
  • Autor

Rychu1111 powtarzasz się,to fakt;)wszędzie to widzę :good: Co do gleby i alu to mam taki zamiar na wiosnę,zobacze jak fundusze pozwolą;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.