Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co ja mam w robocie robic No to chyba trzeba sie zebrac do pracy nie ma opierdalania sie klys kup monitor tanio
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam co tam u was słychac klys a ty nadal sie widze nudzisz całe dnie koło neta moze jest ktos zainteresowany mam do sprzedania monitor samsung syncmaster2032bw
  3. no jest podpięte n75 pod muszla tak jak piszesz ..... omg to po co ten króciec zrobili bo to wygloda jak turbina od dizla ? ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- podpięty jest przewód co widać i ten od intel kulera i na tym jest zamotowany n75
  4. Hahahaha ale ty dowcipny chodzi mi o ten krociec co wystaje z tej gruchy
  5. Witam posiadam audi a4 1.8t 99rok . Jak kupiłem auto to pod kolektorem ssącym znalazłem przewód gumowy nie był podpięty do niczego a wychodził z pod turbiny rozebrałem przód i okazało sie że wychodzi z cześci turbo do czego on jest ,auto nie jest zamulone a ni nic sie nie sro:). Wstawiam foto http://www.sendspace.pl/file/pic/60bc3224e5c12a270e08951/1
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no u nas po staremu raczej, kazdy ma swoje zajecie i je dlubie To jak kazdy z nas cos d*pie Klys w nosie ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- Ja se zakupiłem rowerek i do pracy itp smigam a audi sie wtapia w asfalt . jak cos to kupie rilingi bagażnik na rowerek na a4,b5
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema co tam u was dawno nie byłem
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ty ile my piw zrobilismy
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema a ty kłys jak juz w auto wsiadasz
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema to kłys jutro pijemy vóde ...
  11. Łukasz13 cisnienie trzyma w miare czyli ze moze byc jakas nie szczelnosc ?
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłys i od jutra znowu bida Kasa wydana ruskie 1:1 polska
  13. okok to sie zrobi tak jak piszesz ale teraz niech sie ktos wypowie z tymi logami czy jest wszystko ok ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- Jest ktos w stanie napisac cos o tych logach ---------- Post dopisany 11-06-2012 at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2012 at 18:59 ---------- Nikt nie powie o cochodzi z tymi logami czy wszystko jest ok czy nie ?
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co tam masz ciekawego w tym passacie
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ahahahahaaha tez o tym myslałem ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-zprawdzenie-logow-237450/ Znajdzie sie jakis fachowiec
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Liżesz Ch...
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłys
  18. no nie głupie z tym cisnieniem na turbo ale jak bym miał nie szczelnośc wyjdzie na logach tomasz dzieki za pare porad teraz tylko czekać moze jakis fachowiec pomoże
  19. no własnie nie idze fajnie zobaczymy po wymianie bo to tez spora sa na moc ? .. A tak to wszystko jest ok ?
  20. Robiłem logi bo wydaj mi sie ze jest słabe to 150 koni seria nic nie było robione .swiece mam do wymiany sa w czarnej sadzy i troszke od góry podlane oleje uszczelka do wymiany bedzie zrobione ... 2i3 cylider czyli świece ?
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na myjke wypadało by jechac ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ---------- TYlko nie wiem czy dzis nie bedzie padało ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- w łodzi naj lepsza myjka polecicie cos ciekawego
  22. no dokładnie tak nie zrobiłem stop a wiec uda sie cos opowiedziec o tych logach ? ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- Napisze ktos Po prosze o pomoc co i jak z tymi logami
  23. od 2 tysiecy do 6 but tak robiłem
  24. To jest ANB na 100% co z tymi logami jest nie tak
  25. Sory moja pomyłka ANB motor ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- i te logi sa zle zrobione ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.