Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
eeeeeeeee no to jak nie chlaja to ja nie jade ---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:11 ---------- no ja tez nie mam jak dojechac bartek moze nas zabrac
-
Spociki Łódzkie
Kiełbe bułki cole wódke wegiel
-
Spociki Łódzkie
no to jak idziesz to kup wszystko i ci oddamy ? pije ktos vodke bo ja chetnie podlecze kaca Klzs jak kaczk jak chinskie ŁD
-
Spociki Łódzkie
nie wiem może ktoś cos kupi ?
-
Spociki Łódzkie
No pewnie ze sie zabiore jak mozna > Klys jak ty robisz z dojazdem
-
Spociki Łódzkie
ja nie mam transportu na tego grilla
-
Spociki Łódzkie
Witam to jak dzis grill +% ^^ chetny widze ze mało wiary
-
Spociki Łódzkie
za***iste to sa karty k**wa da sie spalic kapcia !!!!!! :naughty::naughty::kox: ---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:00 ---------- o k**wa zobaczcie jakie tam maja karty :shock3::shock3: No tor bajka a to jest ten co latem jeszcze łączą z otwartym niebem ? ---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:40 ---------- Można by było spota zrobic z % tylko gdzie
-
Spociki Łódzkie
---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:38 ---------- strona 2131..... post #53262 No znalazłem Szczesliwy tato . Ja jeszcze 2mc, nie ma na co czekac robic dzieci a nie sie opi......
-
Spociki Łódzkie
lajt ogarne to jutro jak to sie nazywa
-
Spociki Łódzkie
Dj wiesz moze jak sie nazywa to co sie ułamało bo jak by było nie drogie to ja to kupie . Bo nie wiem czy jes sens to klejem walic lub jakieś patenty nawalać ---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:27 ---------- Klys za szybkie ---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ---------- Przegladałem wczoraj forum i nie widziałem pantona malucha Dziwne
-
Spociki Łódzkie
Jakie to forum jest dziwne PANTON gratuluje małego developera
-
Spociki Łódzkie
A mi sie podoba coś innego tylko jak sie boki prezentuja
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Witam ktos musi pracowac w dzien zeby inni mogli odsypiac
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
NO Moze grill z procentami- Spociki Łódzkie
No i jak grill ???????- Spociki Łódzkie
Nasza limanowskiego Patusy . ja dzis nie dojade- Spociki Łódzkie
A co CLK KLYS znalazłeś bedziesz szukał ??- Spociki Łódzkie
Klys chyba Grzesiek miał takie CLK pogadaj z nim- Spociki Łódzkie
Siema no wkoncu łagiewnicką za czeli robic bedzie kanada // A co do spota moze real ?- Spociki Łódzkie
Siema wszystkim ... ta 1 bym chetnie oblukał jedz i oblukaj i powiedz jak wrazenia a jak bedzuie si pojade ja Siema all .Klyś jak tylko bym miał na ta s4 kupił bym nieszkoda mi na benz jednak raz sie żyje a co mam kur.. se non stop odmawiac ---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:08 ---------- Wito i pingwjn RAMECZKI czekaja ... Jak by ktoś chciał mam komplet 1 ---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:10 ---------- Klys nie ma co d*py szkłem skrobać ---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:11 ---------- Jak mozna moze ktos jeszcze raz napisac jak sie robi buzki :* ---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:11 ---------- Ja wczoraj zapłaciłem ;/- Spociki Łódzkie
Siema wszystkim ... ta 1 bym chetnie oblukał- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie