Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
mam na maxi sprawdzałw\em dzis BYKI [napisze po mojemu bo jestem pijany } po ciemku ][br]Dopisany: 05 Luty 2012, 02:45_________________________________________________ po0wiem taj s5 je... rs6 nie było
-
Spociki Łódzkie
Ahahaha jak bym miał takie ciała w itp to do zera+5/7 sie rozgrzał
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
okokl tylko potem ogarni szkło zeym sie nie pocioł [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 22:52_________________________________________________Klys 2 raz pytam walisz flache po spocie
-
Spociki Łódzkie
ja owaliłem rano i jest ok chya ze klys wyjdzie i mi skronie
-
Spociki Łódzkie
marcindlug wezmiesz VAG
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no co Ty daj spokój przynajmniej już jesteś rozpoznawalny tak ja Jerzyk i jego dyszel z rezystorem od ursusa [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:57_________________________________________________smolu rozkodowaleś radio bo coś sie pytałeś czy ktoś ma taką moc No własnie nie rozkodowałem a nie mam kodu
-
Spociki Łódzkie
NO JA EDE NA LUK [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:03_________________________________________________23;45 ?
-
Spociki Łódzkie
OKOK teraz :>[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 19:44_________________________________________________Klys walisz dzis flache
-
Spociki Łódzkie
aku zostaw bo jest dobry... trzeba szukać nieszczelności bo powietrza lewego dostaje i dlatego miota nim jak szatan To szukanie jak igły w stogu siana [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:36_________________________________________________na vag to wyjdze co jest nie tak ? nieszczelność wyjdzie odpowiedniki błędami w silniku
-
Spociki Łódzkie
Wpadnie co ty gadasz [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:40_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
aku zostaw bo jest dobry... trzeba szukać nieszczelności bo powietrza lewego dostaje i dlatego miota nim jak szatan To szukanie jak igły w stogu siana [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:36_________________________________________________na vag to wyjdze co jest nie tak ?
-
Spociki Łódzkie
Cos takiego sie robi tylko wolniej opada i sie podnosi i u mnie nie ma znaczenie grzeje czy nie no tak aku ale ładowałem cała noc i pupa a nie bede inwestował w nowy jak ten jest git tak mi sie wydaje
-
Spociki Łódzkie
UUUU zaliczysz nastepnym razem [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:39_________________________________________________Juz nie mam sił rozebrałem buł przodu i nic nie znalazłem nadal skacze na obrotach co to może byc a i dzis zaswieciła mi sie dioda od temperatury po 10 minutach zgasła co to może oznaczać płyn w chłodnicy mam do -80 i nie był zamrożony a wiec zastanawia mnie płyn do wycieraczek zamrożony był może być to powodem ?[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:43_________________________________________________Klys pisałeś że to silniczek krokowy to z tymi obrotami może to to bo aku sie ładował cała noc i to samo było :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
teraz się trochę zmieniło, teraz tankuje wszystkim auta do pełna No sie przyda bo pusty bak
-
Spociki Łódzkie
Ja mam metalowa beczke można rozpalić [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 09:02_________________________________________________ :hi: [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 09:02_________________________________________________wale kawke i lece rozebrać furke troszke
-
Spociki Łódzkie
Znalazł dobry patent na stelarz po starym plecaku i bije kase cwany lisek :>
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
aku sie ładuje zobacze jutro czy skacze obrotomiesz .Wymieniny termostat wkońcu 90stopni jest .. To jutro na luk 23;45 [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 19:17_________________________________________________Wie ktoś jak rozkodowac radio
-
Spociki Łódzkie
fffffff ja jebie :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 21:11_________________________________________________Panton bedziesz na tym nocnym spocie ?
-
Spociki Łódzkie
wyjscia nie ma :/ a przy tej temp to podstawa :/[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:42_________________________________________________ja mam u siebie bosha s5 silver jakie koszta bosha s5 silver
-
Spociki Łódzkie
Tak zroie aku sprawdze pierw tak ze wezme do domu a jak to podziała to kupie
-
Spociki Łódzkie
no dobra tylko teraz problem 2 nie mam prostownika
-
Spociki Łódzkie
no właśnie nie wiem co to może być okok a to falowanje też od tego tak jak pisałem a falowanie nie od krokowca