Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam na maxi sprawdzałw\em dzis BYKI [napisze po mojemu bo jestem pijany } po ciemku ][br]Dopisany: 05 Luty 2012, 02:45_________________________________________________ po0wiem taj s5 je... rs6 nie było
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ahahaha jak bym miał takie ciała w itp to do zera+5/7 sie rozgrzał
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    lajt
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    okokl tylko potem ogarni szkło zeym sie nie pocioł [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 22:52_________________________________________________Klys 2 raz pytam walisz flache po spocie
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja owaliłem rano i jest ok chya ze klys wyjdzie i mi skronie
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    marcindlug wezmiesz VAG
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no lipa
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no co Ty daj spokój przynajmniej już jesteś rozpoznawalny tak ja Jerzyk i jego dyszel z rezystorem od ursusa [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:57_________________________________________________smolu rozkodowaleś radio bo coś sie pytałeś czy ktoś ma taką moc No własnie nie rozkodowałem a nie mam kodu
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    NO JA EDE NA LUK [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:03_________________________________________________23;45 ?
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OKOK teraz :>[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 19:44_________________________________________________Klys walisz dzis flache
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aku zostaw bo jest dobry... trzeba szukać nieszczelności bo powietrza lewego dostaje i dlatego miota nim jak szatan To szukanie jak igły w stogu siana [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:36_________________________________________________na vag to wyjdze co jest nie tak ? nieszczelność wyjdzie odpowiedniki błędami w silniku
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wpadnie co ty gadasz [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:40_________________________________________________
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aku zostaw bo jest dobry... trzeba szukać nieszczelności bo powietrza lewego dostaje i dlatego miota nim jak szatan To szukanie jak igły w stogu siana [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:36_________________________________________________na vag to wyjdze co jest nie tak ?
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cos takiego sie robi tylko wolniej opada i sie podnosi i u mnie nie ma znaczenie grzeje czy nie no tak aku ale ładowałem cała noc i pupa a nie bede inwestował w nowy jak ten jest git tak mi sie wydaje
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    UUUU zaliczysz nastepnym razem [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:39_________________________________________________Juz nie mam sił rozebrałem buł przodu i nic nie znalazłem nadal skacze na obrotach co to może byc a i dzis zaswieciła mi sie dioda od temperatury po 10 minutach zgasła co to może oznaczać płyn w chłodnicy mam do -80 i nie był zamrożony a wiec zastanawia mnie płyn do wycieraczek zamrożony był może być to powodem ?[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:43_________________________________________________Klys pisałeś że to silniczek krokowy to z tymi obrotami może to to bo aku sie ładował cała noc i to samo było :wallbash:
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz się trochę zmieniło, teraz tankuje wszystkim auta do pełna No sie przyda bo pusty bak
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam metalowa beczke można rozpalić [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 09:02_________________________________________________ :hi: [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 09:02_________________________________________________wale kawke i lece rozebrać furke troszke
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Znalazł dobry patent na stelarz po starym plecaku i bije kase cwany lisek :>
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nom
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aku sie ładuje zobacze jutro czy skacze obrotomiesz .Wymieniny termostat wkońcu 90stopni jest .. To jutro na luk 23;45 [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 19:17_________________________________________________Wie ktoś jak rozkodowac radio
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    fffffff ja jebie :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 21:11_________________________________________________Panton bedziesz na tym nocnym spocie ?
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wyjscia nie ma :/ a przy tej temp to podstawa :/[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:42_________________________________________________ja mam u siebie bosha s5 silver jakie koszta bosha s5 silver
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak zroie aku sprawdze pierw tak ze wezme do domu a jak to podziała to kupie
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dobra tylko teraz problem 2 nie mam prostownika
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie nie wiem co to może być okok a to falowanje też od tego tak jak pisałem a falowanie nie od krokowca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.