Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapodaj mi tez
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a kto mi da na rope do tego samochodu ---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:23 ---------- ale Bartas oni wszytskie auta maja tak tanie ty no B6 2003r 2800 euro no klys ile ci to spali 12 /13/14 litra na trasie 6/7 ?
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://otomoto.pl/audi-a4-lift-nowy-rozrzad-zadbany-C23112821.html Klys a takie cos cie interesuje nie daleko mozna zajechac zobaczyć co to za auto
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bez silnika pewnie jest ,albo tak wygladał przed kasacja
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema .Wito dobre foto ci cykneli
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To hala samolot ?
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To samo miałem i terz sie samo zmieniło . ---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:58 ---------- hahaahah poje.... to forum ---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:59 ---------- napisałem odpowiedz z cytatem i nie było a teraz jeszcze raz napisałem i sa 2 :_)
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To samo miałem tez samo sie zmieniło + temperatury bedzie
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to bedzie trzeba sie dostosować ale nikt nie pisze konkretnie gdzie
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haha jednak bede sie zmieniło troszke całe szczescie
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Ja dzis nie dojade na spota wypadło mi coś postaram sie może na spota niedzielnego dojechac jak bedzie to wezme te ramki
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam to gdzie jutro sie ustawiamy i o której
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam to co lecler czy jak wkoncu chopaki ..... Kasacia uuuuu lipton połowe wiekszą dostaniesz zależy co dobre jest to rozbite sprzedasz i kupisz sobie coś matiz tico nie żart sry ---------- Post added at 17:47 ---------- Previous post was at 17:43 ---------- Zgadzam sie idczak brał by za chlep 30zł jak by miał piekarnie a wiec masz mozliwośc go zabrać jeszcze czy już papiery podpisane ??? A i czemu do idczaka pojaechałeś
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Polska takie sa ubezpieczenia kase barać tylko potrafia ,powiem tak ja maiłem krakse nie zmojej winy i czekałem na zwrost kasy 4 mc a łaskawie zapłacili bo ich bobardowałem tak to bym czekał sobie
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam ale mamy srone głowna a ja dzis po wypłacie i juz po wypłacie hahahah
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klys naj..... tego wszystkiego na jednym tle forum nie czytelne jak dla mnie moze to kwestia przyzwyczajenia zobaczy sie . tylko nie wiem gdzie sa buzki
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    HAha mam sie bać . nie mogłem byc bo byłem ogladac klysia parcha co miał kupić ale teraz na tym spocie bede na tym zlocie ---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:45 ---------- Powiem tak nie podoba mi sie forum wchodze pisze posta i znikam
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurcze a gdzie sa buzki ?? ---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:35 ---------- takie szybkie odpowiedzi sa ze ledwo napisałem a tu juz cała strona do czytania
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja jade na ten zlot proponuje sie ustawic na e.lecler[leklerek] tam gdzie jechaliśmy na strajk
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam a ja dzis złapałem dziure i mam felge do prostowania ehhhhh samego rana
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja chetny na jazde ---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:30 ---------- Ja chetny na jazde
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bruno nie do zajechania maszyna
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema na nowym forum troszke metlik ale sie odnajdziemy hahahah
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak tam chcesz [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 21:32_________________________________________________Ja bym swoja sprzedał ale nie mam narazie żeby dołożyć do b6
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-190km-alu-s-line-klimatro-C22439723.html [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 20:06_________________________________________________Ta A4 cos słabo cZytasz forum [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 20:07_________________________________________________fele te same co szamek chce sprzedac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.