Treść opublikowana przez smol
-
Proszę o zprawdzenie logów
Witam po prosze o sprawdzenie logow sielnik 1.8t AEB 99r mianowicie chodzi mi ze to auto nie ma mocy takiej jak miał jak ja kupiłem Grupy: 003,020,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,002,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031,033,034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031,034,115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Spociki Łódzkie
ahaha dzieki za konkretna odpowiedz bedzie zabawa ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- Ja nie byłem
-
Spociki Łódzkie
OOOOOO Dj zabawy triche z tym jest ? no własnie czesto jak jest goraco to mi sie tak robi ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- jakies konkretne te kabelki jak je rozpoznac
-
Spociki Łódzkie
CZemu nie byłęś omg chyba ze ciagle nawalony ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Problem z moja odpalam i zaraz sam gaśnie zdarzyło sie to 3 raz na 1 mc jakis znaki ze immo pada czy co ? .. A szis odpaliłem zgasł zaraz go odpaliłem chodzi chodzi i taki spadek jak by prądu pszymuliło go i zaczoł chodzic normalnie
-
Spociki Łódzkie
Jak klys zyjesz po wczorajszym i jak konop rano go cos bolało
-
Spociki Łódzkie
rafał wez mi kubek a wlepa jaka ?
-
Spociki Łódzkie
Ja mam transmiter fm gówniana zabawka do spokojnego słuchania tylko
-
Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany at 02:17 ---------- Poprzedni post napisany at 02:16 ---------- Klys co to jest karminadle
-
Spociki Łódzkie
HMMMM siema dawno mnie nie było na spocie jak byc cos dzis było zajade .... ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- A mi chyba uszczelka pod głowicą pada kur..
-
Spociki Łódzkie
Dj nawet jak zdejmowałem wtryski ? to nawet lepiej ze nie musze
-
Spociki Łódzkie
Witam ktoś moze mnie na kierowac na specialiste od wtrysków w łódzi lub pod łodzią chodzi mi o regulacje
-
Spociki Łódzkie
Siema Klys wiesz 5% dla mnie nie basz zyła ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ---------- Bądz *
-
Spociki Łódzkie
podziwiam, ja nie dałem rady i wolałem zaczekać w sali:decayed: jeszcze raz congrats! Szczerze jak sie dowiedziałem ze juz zaczyna sie to też nie chciałem być ale jak pojechałem i posiedziałem te 9 ha to już było mi lepiej jak sie nasuchałem obok babek jak krzycza itp
-
Spociki Łódzkie
No klys w domu to sie nie pije Córa jak sie urodiła ważyła 3600 i 56 cm spora .byłem nawet przy porodzie 9 godzin 15minut trzymanie za rekę zony ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- Na imie Julka ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- Ja chce ja chce
-
Spociki Łódzkie
Witam a o to moja córeczka
-
Spociki Łódzkie
możesz do niego jechać Siema Wszystkim ...... Bartek dzieki zajade jutro do niego zobaczymy ile kucy żyje u mnie
-
Spociki Łódzkie
Siema może ktoś słyszał o tej Hamowni i tuning www.g-lab.pl ??
-
Spociki Łódzkie
no wpadne nastepny spot bede dzis Mielismy Pompe z jednego Pana z forum rózowej koszuli i krawacie
-
Spociki Łódzkie
Jak jedziesz na giełde stawaj u tych piaczyn 5 zł dajesz odrazu i k**wa siedza ci koło auta a zreszta kto tyle żeczy bieze na giełde :DDd jak cos bede słyszał dam znac ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- Klys kupiłem led na tablice i led na postojowe ale odtatnie były dostawe beda mieli wiec musisz jechac sam ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- Klys kupiłem led na tablice i led na postojowe ale odtatnie były dostawe beda mieli wiec musisz jechac sam
-
Spociki Łódzkie
siema Jak jutro wolne do roboty Klys ja sie nie martwie tylko z tego co mi gadałeś mierne 40zeta ale nic jak bedziesz miał kaske to razem kupimy zniszka bedzie
-
Spociki Łódzkie
Witam i najlepszego sto lat klys a tobie z tego podatku to nie wiem czy starczy na jeden xenon .
-
Spociki Łódzkie
no to sie udała impreza
-
Spociki Łódzkie
Jak impreza sie udała ?
-
Spociki Łódzkie
juz niema skoczyła sie
-
Spociki Łódzkie
no ja mam grilla ale w pracy by było sie karnac po niego