Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
Panton jakie ty trunki pijesz whisky [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 11:51_________________________________________________Tak 18
-
Spociki Łódzkie
jak by ktoś z waz miał nowe rurki do podciśnienia to może zabrać na zlot to odkupię :)jak oczywiście macie zbedne
-
Spociki Łódzkie
witam z rana no właśnie gdzie dziś zlocik
-
Spociki Łódzkie
siemanko chlopaki :> .Dj rozrzad sprzedany :>,autko chodzi rewelka tylko to łożysko jutro kupie to sie uśmiechne
-
Spociki Łódzkie
no no jak byśmy zrobili grilla było by ciepło a po za tym za słabo sie ubrałem nastepnym razem kurtka szalik czapa
-
Spociki Łódzkie
Kurcze ale wymarzłem masakrycznie :>
-
Spociki Łódzkie
witam klysiu to o 17 pod blokiem bedziesz ? kimi czemu jedziesz jedziesz pociągiem ?
-
Spociki Łódzkie
Przekonany bede dzis
-
Spociki Łódzkie
no z dokumentow wychodzi ze sto dwadzieścia tysiecy ma na tym pasku a 120tysi to przy pierwszym rozrzadzie sie robi a nie przy 2 czy 3 [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:35_________________________________________________no wpadne z klysem
-
Spociki Łódzkie
no wpad bym ale jak mi strzeli pasek to co ja zrobie ;(
-
Spociki Łódzkie
siema ,ja nie stety odpadam dzis poniewaz musze rozrzad zrobic nie stety ale w nastepna niedziele bede
-
Spociki Łódzkie
siema, Panton ty cos mowiles o ochronie lakieru na zime mozesz napisac co i jak ? , jeszcze jedna sprawa kto tanio zakłada rozrzad co polecacie?
-
Spociki Łódzkie
No ja tez lece spać narazie wszystkim . Dzieki chlopaki za pomoc w zakupie Panton i klysek mega flaszka dla was
-
Spociki Łódzkie
A co dla nwych jest fala jakaś ;(
-
Spociki Łódzkie
hahaah vectolot . Zawiecha sportowa
-
Spociki Łódzkie
Chłopaki ja musze w koncu cos zjesc od rananic tylko ryta głowa zeby byla dobra a4 :>
-
Spociki Łódzkie
Panton obiecuje zadnego papierosa nie za pale szkoda furki
-
Spociki Łódzkie
Powiem tak jestem bardzo zadowolony z a4 1.8t bajka po prostu
-
Spociki Łódzkie
siema kłysek dam ci dam tylko nic sie nie odzywałes :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczów