Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
ja tez jutro dam kase
-
Spociki Łódzkie
Kurcze ja tu już widzę ze za mało piwa kupiłem na dziś a ten nie pije CALY WEEKENT
-
Spociki Łódzkie
To klys trzeba sie ustawic jutro na jakos wlaszeczke
-
Spociki Łódzkie
Kanapka to jeszcze troszke :> ledwo po obiedzie . Obiad Po pracy wiec pozno [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 20:08_________________________________________________z okazji moich urodzin wszystkiego najlepszego zeby audice sie nie sypały i mało jarały oby nie ginely ani nie paliły ITP
-
Spociki Łódzkie
Teraz powinno byc ok rkwon . Wszyscy tyraja ha mow za siebie ja już po piwie i obiedzie
-
Spociki Łódzkie
rkwon tyle ze odpoczatku sa takie same zdjecia nic z nimi nie robiłem :>
-
Spociki Łódzkie
Jak ktoś ma opony zimow do b5 to chetnie kupie lub felgi stalowe
-
Spociki Łódzkie
A co tak zle wygladaja zdjecia
-
Spociki Łódzkie
Niezły filmik cała prawda
-
Spociki Łódzkie
Dzieki za pomoc marcindlug .no troszke tego sy.. u mnie w silniku jest ale juz nic nie poradze
-
Spociki Łódzkie
Cymek Mozna by było sie z toba jakos ustawić chodzi mi o silnik chciałem luknac jak uciebie ida przewody podcisnienia dokładnie chodzi mi o te dwa co ida po obudowie rozrzadu chwile czasu poswiecisz [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________Pany mam pytanko czy warto zakładać cały układ dolotowy aby mieć efekt przy zmienie piegów syczenia czy coś takiego ?Koszta całości 200zł co otym myslicie
-
Spociki Łódzkie
Powiadasz rzeczowe oczywiście ja jestem chetny :>
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Dzieki
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Witam chciałbym zamówić ramki na tablice klubu
-
Spociki Łódzkie
Witam wezmie ktoś kompa żeby sprawdzić u mnie ta turbine czy jest git
-
Spociki Łódzkie
wlepe na furke to skad macie też chce taka
-
Spociki Łódzkie
no jako jedyny mam prawko ja też nie narzekam na jazde ale nie raz jest to męczące mam coś zaplanowane a ty nagle coś rodzinka wymyśli
-
Spociki Łódzkie
Niestety to samo mam ja z rodzinka :>
-
Spociki Łódzkie
no no po opony prawdopodobnie możemy sie ustawić w poniedziałek
-
Spociki Łódzkie
zyje zyje tak słabo było nawet nie pamietam jak wlazłem do chaty
-
Spociki Łódzkie
witam ten link zaszybko to prawdziwe bo mam 2 wykroczenia .Ha ha ha dałem sie zrobic
-
Spociki Łódzkie
witam z wieczora. Można sie z kimś ustawić w tygodniu na logi zobaczyć jak to turbo wyrabia czy też nie
-
Spociki Łódzkie
skąd mariana zgarniac
-
Spociki Łódzkie
no chłopaki dogadywać sie bo to juz 2 ha zostały [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 16:00_________________________________________________tak wszyscy razem zmienić miejsówke 20 a4 ciekawie bedzie
-
Spociki Łódzkie
wpadni na zlocik to pogadamy