Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja tez jutro dam kase
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurcze ja tu już widzę ze za mało piwa kupiłem na dziś a ten nie pije CALY WEEKENT
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To klys trzeba sie ustawic jutro na jakos wlaszeczke
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kanapka to jeszcze troszke :> ledwo po obiedzie . Obiad Po pracy wiec pozno [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 20:08_________________________________________________z okazji moich urodzin wszystkiego najlepszego zeby audice sie nie sypały i mało jarały oby nie ginely ani nie paliły ITP
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Teraz powinno byc ok rkwon . Wszyscy tyraja ha mow za siebie ja już po piwie i obiedzie
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rkwon tyle ze odpoczatku sa takie same zdjecia nic z nimi nie robiłem :>
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak ktoś ma opony zimow do b5 to chetnie kupie lub felgi stalowe
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co tak zle wygladaja zdjecia
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niezły filmik cała prawda
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzieki za pomoc marcindlug .no troszke tego sy.. u mnie w silniku jest ale juz nic nie poradze
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cymek Mozna by było sie z toba jakos ustawić chodzi mi o silnik chciałem luknac jak uciebie ida przewody podcisnienia dokładnie chodzi mi o te dwa co ida po obudowie rozrzadu chwile czasu poswiecisz [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________Pany mam pytanko czy warto zakładać cały układ dolotowy aby mieć efekt przy zmienie piegów syczenia czy coś takiego ?Koszta całości 200zł co otym myslicie
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powiadasz rzeczowe oczywiście ja jestem chetny :>
  13. Dzieki
  14. Witam chciałbym zamówić ramki na tablice klubu
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam wezmie ktoś kompa żeby sprawdzić u mnie ta turbine czy jest git
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wlepe na furke to skad macie też chce taka
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jako jedyny mam prawko ja też nie narzekam na jazde ale nie raz jest to męczące mam coś zaplanowane a ty nagle coś rodzinka wymyśli
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niestety to samo mam ja z rodzinka :>
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no no po opony prawdopodobnie możemy sie ustawić w poniedziałek
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zyje zyje tak słabo było nawet nie pamietam jak wlazłem do chaty
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam ten link zaszybko to prawdziwe bo mam 2 wykroczenia .Ha ha ha dałem sie zrobic
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam z wieczora. Można sie z kimś ustawić w tygodniu na logi zobaczyć jak to turbo wyrabia czy też nie
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    skąd mariana zgarniac
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no chłopaki dogadywać sie bo to juz 2 ha zostały [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 16:00_________________________________________________tak wszyscy razem zmienić miejsówke 20 a4 ciekawie bedzie
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wpadni na zlocik to pogadamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.