Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
Jak by kogoś interesowało to mam subaru do sprzedania http://otomoto.pl/subaru-tribeca-krajowy-4x4-faktura-vat-C21953180.html
-
Spociki Łódzkie
i nie czarne Czarne nie może być ale ciemne po mamusi
-
Spociki Łódzkie
to ja jestem jakieś 3 miesiące do przodu ja już wiem co u mnie będzie gratuluję jaczyk to za mc już macie termin w takim razie ? gratulacje, mój 8 miesięczniak się już tak prezentuje: jak widać junior z dnia na dzień co raz fajniejszy i komunikatywniejszy kanu chłopczyk rosie jak na drożdźach
-
Spociki Łódzkie
Dzieki wielkie również gratuluje ja na 99% dziewczynke bede miał jesteśmy co prawda w szoku bo wszystko wskazywało na chłopca ale ważne że jest wszystko dobrze
-
Spociki Łódzkie
a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus
-
Spociki Łódzkie
Napalonej kobiecie się nie odmawia ( seksualna niebezpieczna + bahamas - buzi daj ) nigdy nie odmawiam kobiecie
-
Spociki Łódzkie
ja jeb.. co babka
-
Spociki Łódzkie
Ja dzieki za dzis nie wpadne
-
Spociki Łódzkie
chyba nie ale jak ktosbedzie chetny i miał czas to ja bym sie z kims zapisał na nastepne finały
-
Spociki Łódzkie
Ja dziś sie nie wstawie nie wsiadam za kiere
-
Spociki Łódzkie
klysiu ten wyjazd co mówiłeś wczoraj to jakie koszty całe
-
Spociki Łódzkie
klysiu ja jak jestem moderowany to pisze z opóźnieniem oo kurcze złomek jest na sprzedaz
-
Spociki Łódzkie
jaczek7 pod gocardy zawsze wpadaj
-
Spociki Łódzkie
Niezła cena moze ktos sie trafi http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-Zapraszam-do-zakupu-warto-W0QQAdIdZ343806414
-
Spociki Łódzkie
to kto dzis sie poci
-
Spociki Łódzkie
no Ja od wtorku na 7;30
-
Spociki Łódzkie
no kara musi być bez kar co by było
-
Spociki Łódzkie
Panton odczekam kare
-
Spociki Łódzkie
No ja wpadne jutro o 15
-
Spociki Łódzkie
za to że napisałem zaproszenie w góry w paru miejscowosciach
-
Spociki Łódzkie
nom ale nic sie nie stało
-
Spociki Łódzkie
:hi:mnie też dopisać jak można . jutro port ??
-
Spociki Łódzkie
No nie wiedziałem że cos puli . tak wszytkie co chcesz Bartas . wow gokarts ja bym poleciał [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________Tak szczerze to może ruszymy na jakieś turne w gokardach
-
Spociki Łódzkie
Jak by ktos potrzebował materiałow typu alkantara alova (podobna do alkantary )podszewki welury itp. Pikowane ultradżwiekami lub niciowo podklejono pianka lub .wygłuszenie do auta pod panele do scianek działowych pod panele itp.Wygłuszenie wyglada tak samo jak na tasmi robią .Jak cos pisac TANIO A NAWET JAK SIE UGADAMY TO ZA FRRE
-
Spociki Łódzkie
Hmmmm tak sie zastanawiam da rade światła mijania włączyć bez świateł postojowych [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________chodzi mi oto żeby postojowe zmienić na inny kolor da sie coś zrobić