Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak by kogoś interesowało to mam subaru do sprzedania http://otomoto.pl/subaru-tribeca-krajowy-4x4-faktura-vat-C21953180.html
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i nie czarne Czarne nie może być ale ciemne po mamusi
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ja jestem jakieś 3 miesiące do przodu ja już wiem co u mnie będzie gratuluję jaczyk to za mc już macie termin w takim razie ? gratulacje, mój 8 miesięczniak się już tak prezentuje: jak widać junior z dnia na dzień co raz fajniejszy i komunikatywniejszy kanu chłopczyk rosie jak na drożdźach
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzieki wielkie również gratuluje ja na 99% dziewczynke bede miał jesteśmy co prawda w szoku bo wszystko wskazywało na chłopca ale ważne że jest wszystko dobrze
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja dzis jade z żonka na usg dzis sie dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :> te lata leca nie dawno nastolatek teraz tatus
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Napalonej kobiecie się nie odmawia ( seksualna niebezpieczna + bahamas - buzi daj ) nigdy nie odmawiam kobiecie
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jeb.. co babka
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja dzieki za dzis nie wpadne
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba nie ale jak ktosbedzie chetny i miał czas to ja bym sie z kims zapisał na nastepne finały
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja dziś sie nie wstawie nie wsiadam za kiere
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klysiu ten wyjazd co mówiłeś wczoraj to jakie koszty całe
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klysiu ja jak jestem moderowany to pisze z opóźnieniem oo kurcze złomek jest na sprzedaz
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaczek7 pod gocardy zawsze wpadaj
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niezła cena moze ktos sie trafi http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-Zapraszam-do-zakupu-warto-W0QQAdIdZ343806414
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to kto dzis sie poci
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no Ja od wtorku na 7;30
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no kara musi być bez kar co by było
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton odczekam kare
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja wpadne jutro o 15
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    za to że napisałem zaproszenie w góry w paru miejscowosciach
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nom ale nic sie nie stało
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:mnie też dopisać jak można . jutro port ??
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No nie wiedziałem że cos puli . tak wszytkie co chcesz Bartas . wow gokarts ja bym poleciał [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________Tak szczerze to może ruszymy na jakieś turne w gokardach
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak by ktos potrzebował materiałow typu alkantara alova (podobna do alkantary )podszewki welury itp. Pikowane ultradżwiekami lub niciowo podklejono pianka lub .wygłuszenie do auta pod panele do scianek działowych pod panele itp.Wygłuszenie wyglada tak samo jak na tasmi robią .Jak cos pisac TANIO A NAWET JAK SIE UGADAMY TO ZA FRRE
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hmmmm tak sie zastanawiam da rade światła mijania włączyć bez świateł postojowych [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________chodzi mi oto żeby postojowe zmienić na inny kolor da sie coś zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.