Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na taka siłke trzeba pierw w komorce dopakowac zeby nie było lipy z moim becem jak bym wlazł
  2. Znaczek chetnie odkupie
  3. No ładna ale jakiś miszmasz tu chyba tył lampy po lift kiera przed ale mniejsza niech służy Jak cos ma aluski 15 orginał tanio
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rkwon no niezła siłka i powiem ze cena też nie jest zła 12 razy w tym słana itp [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 20:03_________________________________________________pewnie niezłe niunie tam chodza
  5. smol odpowiedział(a) na smol temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    stan licznika 230tysiecy prawie prawdo podobnie orginał wyposazenie całkiem całkiem tak jak widać nic nie jest ukryte
  6. smol odpowiedział(a) na smol temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak to foty stare 2 mc temu ja kupiłem juz na pl jest
  7. Witam o to moja Audi A4 1.8t 99r
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    własnie wrusiłem z celnego zapłaciłem mandat za niezłozenie wniosku w ciagu 14 dni złodzieje 200zeta ;([br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 15:30_________________________________________________dj fajna sam bym ja kupił
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak piwo jakies zimne
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak klys dobry telefon
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to jak z ta siłka gdzie w koncu idziecie :>[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:46_________________________________________________nie ma lipy sto na klate kimi i lecimy nie ma opierdalania [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:46_________________________________________________dj nie wiesz nic na temat tych podcisnien
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton ty juz w domu to chyba leciałeś ze 200 :>[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 20:24_________________________________________________ ale kiera mieko w audi sie kreciło :>
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No właśnie za dobre siłki tzeba zapłacic też dobrze
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aha bo na inflanckiej 23 jest całkiem fajna siłownia DEADLIFT w pawilonie Wedlinki chodziłem tam kiedyś
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzieki za wstawienie . no to dziś moze sie polata . to napiscie gdzie na ta siłke chodzicie to bym polazł z wami
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja wezme kaskę wiec zobaczymy na spocie kto bedzie chetny
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wina Wina jak miałeś Pszerwe to robi sie małym ciezarem plus dobra rozgrzewka i na drugi dzień jak młody bóg nic nie boli zakwasu niem itp [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:54_________________________________________________wow dobra cena bo pod tesco było 50 zeta 15 minut cos takiego [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:56_________________________________________________Rkwon to co dasz na stronke te folsony
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cycki łopatki bola bo zes sie za słabo rozgrzał plus pewnie max ciezar na klatke brałes[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:45_________________________________________________jak bedą nie za drogie to można polatać
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No luzik jak mozesz wstawic to poprosze . Gdzie chodzicie na ta siłke i jak w tygodniu jakie godziny ile karnet itp [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:40_________________________________________________Gocardy sa o 18 otwarte ? ile za 15 minut ?
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dj lecz sie i wiecj wiecej vódki pij .Kłyś jedzies dzis na spota ja tak to razem sie udamy bo w porcie jeszcze nie byłem . Pany tanio felsony http://www.uploader.pl/?d=4EE4852B2][/url] rozstaw 5x112 et75 Pasuja do A3, A4, A6 ,
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam do Sprzedania ładne felsony 15 cali idealnym stanie cena 700zł do negocjacji małej 1953121867_3.jpg:
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Można ale ja teraz mcze cs hahaha
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No niezłe .nie mam mafi , mam takie fifa2011, pes2010, gran turizmo 5 prologue, god of war 3, medal gird solid 4, gta4[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 21:27_________________________________________________
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:No ja mam ps3
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A to klysi gdzie sie było i sie nie dało znac . Miał by ktos klucz do kol Gwizdke taki nie typowy ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.