Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
Na taka siłke trzeba pierw w komorce dopakowac zeby nie było lipy z moim becem jak bym wlazł
-
[ALL B5] Moje OOOO A4
Znaczek chetnie odkupie
-
[ALL B5] Moje OOOO A4
No ładna ale jakiś miszmasz tu chyba tył lampy po lift kiera przed ale mniejsza niech służy Jak cos ma aluski 15 orginał tanio
-
Spociki Łódzkie
rkwon no niezła siłka i powiem ze cena też nie jest zła 12 razy w tym słana itp [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 20:03_________________________________________________pewnie niezłe niunie tam chodza
-
[B5 AEB] Moja a4 :)
stan licznika 230tysiecy prawie prawdo podobnie orginał wyposazenie całkiem całkiem tak jak widać nic nie jest ukryte
-
[B5 AEB] Moja a4 :)
Tak to foty stare 2 mc temu ja kupiłem juz na pl jest
-
[B5 AEB] Moja a4 :)
Witam o to moja Audi A4 1.8t 99r
-
Spociki Łódzkie
własnie wrusiłem z celnego zapłaciłem mandat za niezłozenie wniosku w ciagu 14 dni złodzieje 200zeta ;([br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 15:30_________________________________________________dj fajna sam bym ja kupił
-
Spociki Łódzkie
tak piwo jakies zimne
-
Spociki Łódzkie
tak klys dobry telefon
-
Spociki Łódzkie
to jak z ta siłka gdzie w koncu idziecie :>[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:46_________________________________________________nie ma lipy sto na klate kimi i lecimy nie ma opierdalania [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:46_________________________________________________dj nie wiesz nic na temat tych podcisnien
-
Spociki Łódzkie
Panton ty juz w domu to chyba leciałeś ze 200 :>[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 20:24_________________________________________________ ale kiera mieko w audi sie kreciło :>
-
Spociki Łódzkie
No właśnie za dobre siłki tzeba zapłacic też dobrze
-
Spociki Łódzkie
Aha bo na inflanckiej 23 jest całkiem fajna siłownia DEADLIFT w pawilonie Wedlinki chodziłem tam kiedyś
-
Spociki Łódzkie
Dzieki za wstawienie . no to dziś moze sie polata . to napiscie gdzie na ta siłke chodzicie to bym polazł z wami
-
Spociki Łódzkie
no ja wezme kaskę wiec zobaczymy na spocie kto bedzie chetny
-
Spociki Łódzkie
Wina Wina jak miałeś Pszerwe to robi sie małym ciezarem plus dobra rozgrzewka i na drugi dzień jak młody bóg nic nie boli zakwasu niem itp [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:54_________________________________________________wow dobra cena bo pod tesco było 50 zeta 15 minut cos takiego [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:56_________________________________________________Rkwon to co dasz na stronke te folsony
-
Spociki Łódzkie
cycki łopatki bola bo zes sie za słabo rozgrzał plus pewnie max ciezar na klatke brałes[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:45_________________________________________________jak bedą nie za drogie to można polatać
-
Spociki Łódzkie
No luzik jak mozesz wstawic to poprosze . Gdzie chodzicie na ta siłke i jak w tygodniu jakie godziny ile karnet itp [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:40_________________________________________________Gocardy sa o 18 otwarte ? ile za 15 minut ?
-
Spociki Łódzkie
dj lecz sie i wiecj wiecej vódki pij .Kłyś jedzies dzis na spota ja tak to razem sie udamy bo w porcie jeszcze nie byłem . Pany tanio felsony http://www.uploader.pl/?d=4EE4852B2][/url] rozstaw 5x112 et75 Pasuja do A3, A4, A6 ,
-
Spociki Łódzkie
Mam do Sprzedania ładne felsony 15 cali idealnym stanie cena 700zł do negocjacji małej 1953121867_3.jpg:
-
Spociki Łódzkie
Można ale ja teraz mcze cs hahaha
-
Spociki Łódzkie
No niezłe .nie mam mafi , mam takie fifa2011, pes2010, gran turizmo 5 prologue, god of war 3, medal gird solid 4, gta4[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 21:27_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
:hi:No ja mam ps3
-
Spociki Łódzkie
A to klysi gdzie sie było i sie nie dało znac . Miał by ktos klucz do kol Gwizdke taki nie typowy ???