Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kLYŚ KTO TO ZNAJOMY NIETOPERZ
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co lipton edzie
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale nas dziś było ho ho ho 2 bandy Lanos v Audi +vw 1 sztuka :>
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To gdzie dziś sie ustawiamy pany [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 12:09_________________________________________________http://www.carworld.pl/tag/dziewczyny/
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z rana geje
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ba że jade
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gdzie co i jak
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://otomoto.pl/ferrari-california-max-opcja-100-bezwypadkowy-C16077035.html Czerwona strzała
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kur.. co typy masakra
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja tez mam dzis troche pracy w domu [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 10:20_________________________________________________
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klyś do 19 to ja w kime pojde dawaj za 5 minut ??
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aaaaa tysiak :polew: nie dzieki[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 17:23_________________________________________________ kafla to mozesz zobie chodnikowego do auta wlozyc zeby dociazyc :polew: :polew: ale teraz nie lepiej z wieczorka wyważone jeszcze jest . no teraz na partyzanta
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klys idziesz po piwo do piekarni nie 10 kafla
  14. hehe nie zrozumcie mnie żle ale kto z na ręte ze szczyrku lub pauline z bielska
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kluś chetnie ale w tyle nie dacie [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 17:14_________________________________________________klys w domu jestes
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakie dziś ładne tematy rozwinięte szkoda ze nie moge sie wypowiedziec
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pani i taniec rewelka ten tyłeczek ;(
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    skrab o fuuuj ,dobre to z tym wielkim syfem i z baicepsem [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:27_________________________________________________Wybiera sie ktoś na hamownie
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: EKSTRA no chyba tak bo doajechałem było ok a tu wsiadam i lipton
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak działa dzieki , tylko jak ja to zrobiłem to do tej pory nie wiem
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to sie ciesz klyś oby służyła
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://otomoto.pl/audi-rs6-5-0-t-fsi-quattro-zbran-426k-C18474664.html Zakochany
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hahahaha co sie rozkurwiło na koncu
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rozowych nie moderuja No tak zapomniałem wybacz [zresztą tylko żartowałem ]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.