Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
kLYŚ KTO TO ZNAJOMY NIETOPERZ
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ale nas dziś było ho ho ho 2 bandy Lanos v Audi +vw 1 sztuka :>
-
Spociki Łódzkie
To gdzie dziś sie ustawiamy pany [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 12:09_________________________________________________http://www.carworld.pl/tag/dziewczyny/
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/ferrari-california-max-opcja-100-bezwypadkowy-C16077035.html Czerwona strzała
-
Spociki Łódzkie
Kur.. co typy masakra
-
Spociki Łódzkie
no ja tez mam dzis troche pracy w domu [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 10:20_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
Klyś do 19 to ja w kime pojde dawaj za 5 minut ??
-
Spociki Łódzkie
aaaaa tysiak :polew: nie dzieki[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 17:23_________________________________________________ kafla to mozesz zobie chodnikowego do auta wlozyc zeby dociazyc :polew: :polew: ale teraz nie lepiej z wieczorka wyważone jeszcze jest . no teraz na partyzanta
-
Spociki Łódzkie
klys idziesz po piwo do piekarni nie 10 kafla
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe nie zrozumcie mnie żle ale kto z na ręte ze szczyrku lub pauline z bielska
-
Spociki Łódzkie
kluś chetnie ale w tyle nie dacie [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 17:14_________________________________________________klys w domu jestes
-
Spociki Łódzkie
jakie dziś ładne tematy rozwinięte szkoda ze nie moge sie wypowiedziec
-
Spociki Łódzkie
Pani i taniec rewelka ten tyłeczek ;(
-
Spociki Łódzkie
skrab o fuuuj ,dobre to z tym wielkim syfem i z baicepsem [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:27_________________________________________________Wybiera sie ktoś na hamownie
-
Spociki Łódzkie
:polew: EKSTRA no chyba tak bo doajechałem było ok a tu wsiadam i lipton
-
Spociki Łódzkie
tak działa dzieki , tylko jak ja to zrobiłem to do tej pory nie wiem
-
Spociki Łódzkie
no to sie ciesz klyś oby służyła
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/audi-rs6-5-0-t-fsi-quattro-zbran-426k-C18474664.html Zakochany- Spociki Łódzkie
Hahahaha co sie rozkurwiło na koncu- Spociki Łódzkie
rozowych nie moderuja No tak zapomniałem wybacz [zresztą tylko żartowałem ] - Spociki Łódzkie